18 Ocak 2018 Tarihinde Halkınhabercisi.com sitesinde hakkımızda yayınlanan makale

Birçok kişi kendi yurdunun dışında farklı ülke ve farklı kültüre sahip şehirlere gitmeyi tercih eder.

Aslında farklı yerlerin kültürünü gezerek öğrenmek hem kişilerin kültürel açıdan zenginleşmesini hem de kültürel etkileşime katkı sağlamak açısından son derece önemlidir. Bu nedenle ülke tercihleri kişiden kişiye değişmekte olup, eğer özellikle de yaz aylarındaysanız soğuk iklimli ülkeleri tercih edebilir ve eğer sıcak bir yerlere gitmek istiyorsanız yin etercihinizi bu doğrultuda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra herkesin mutlaka görmesi gereken ve birçok turistin akın akın ziyaret ettiği bell başlı yerler vardır. Mesela soğuk iklime sahip olan ve adından da sıklıkla bahsettiğimiz rusya ‘ nın moskova şehri görülmeye değer. Rusya ziyareti gerçekleştirmek için Rusya vizesi yeterli olup bunun için ayrıca konsolosluğa gitmenize de gerek yoktur. Marina turizm ile tüm işlemlerini hallettikten sonra kolaylıkla ziyaretlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siz de Rusya’ ya gitmek istiyor fakat gerekli belgeler hakkında detaylı bilgilere sahip değilseniz sizlere şu şekilde bilgi verebiliriz:

-Pasaportunuzun Rusya seyahati dönüş tarihi itibriyle en az altı ay daha geçerlilik süresine sahip olması,

-Pasaportun ikinci sayfasınaki hamilin imzası kısmı pasaport sahibi tarafından imzalanmalı,

-Pasaportunuz yıpranmamış ve yırtık olmamalı,

-Pasaportunuza Rusya vizesinin yapıştırılabilinmesi için en az 1 boş vize sayfası bulunmalıdır.

-Arka fonu beyaz ve en fazla 6 ay önce çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf,

-Başvuru formu(Rusça) Marina turizm tarafından doldurulacaktır.

-Yabancı turistik kabul belgesi,

Devamını Okumak İçin Tıklayın

4.8 / 5 ( votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.