61saat.com sitesinin röportajı

Rusya vizesi hakkında tüm sorularımızı yanıtlayan Murat Taşkaya ile gerçekleştirdiğimiz bu keyifli söyleşiyi paylaşıyoruz. Murat Bey Rusya’ya vize kalktı mı ?  Sanırım , Rusya’ya vizesiz gitmeyi arzulayan oldukça yüksek bir kitlenin olması bu tarz haberlerin yayılmasını körüklüyor.Ama,üzülerek belirtmeliyim ki; şuan Rusya’ya Vizesi seyahat mümkün değil.Yakın gelecekte de olası görünmüyor.Bu tarz asılsız haberlere itibar etmemek gerekiyor. Bununla birlikte Rusya vizesi almakta çok zor değil.Bir takım prosedürler tamamlandığında vize kolaylıkla alınabiliyor. Peki , Rusya’ya gitmek isteyen seyahat severler Rusya Vizesini en kolay yoldan nasıl alabilirler ?

Rusya’ya vize alma süreci çok zor değil aslında.Bir takım evrakları ve prosedürleri müşterimiz ile birlikte kısa sürede tamamlıyoruz.Türkiye’de 81 İl’den pasaport sahiplerine vize alabiliyoruz.Üstelik Vize talebinde bulunan tüketicinin Konsolosluğu gitmesine bile gerek kalmıyor.Kısacası ; Rusya’ya gitmek isteyen kişi bize Rusya’da kalacağı süreyi belirttiğinde gerekli tüm prosedürleri biz müşterimiz için tamamlıyoruz. Tabi bir takım detayların tamamlanması gerekiyor.Vize türünüze göre 2 ila 5 iş günü içinde  vize süreciniz tamamlanıyor.Vize süreci aslında kargo gönderi alımları ile tamamlanabilecek kadar kolay bir süreç.

Murat Bey Rusya Vizesi almak pahalı ve zor mu ? Bu konu hakkında sürekli açıklamalar yapıyoruz.Hayır .Ne pahalı nede zor. Burada birlikte yol aldığınız vize danışmanlık ofisinin profesyonel olması  çok önemli.Örneğin biz bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm vize başvurularında başarılı sonuçlar elde ettik.Rusya Vizesi çok pahalı değil.Rusya’ya giriş sayınıza ve kalış sürenize… Devamını Okumak İçin Tıklayın

4.8 / 5 ( votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.