Rusya vizesinde şok gelişme

Rusya’ya seyahat ve Rusya vizesi konusunda bilmek istediğiniz her şey röportajımızda. 

Peki Rusya’ya nasıl kolay vize alabilirsiniz ?

Rusya vizesi hakkında tüm sorularınızı sizin için İşin uzmanına sorduk. Marina Vize Yönetim kurulu başkanı Murat Taşkaya ile Rusya vizesini konuştuk.

Murat Bey Rusya’ya vizeler kaldırıldı yönündeki haberleri nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Rusya’nın Türk tatilciler ve seyahat severler tarafından çok tercih edilen bir Ülke olması bu tarz asılsız söylentilerin oluşmasına neden oluyor. Sanırım vatandaşlarımızda da vizelerin kaldırılması noktasında büyük bir beklenti mevcut. Fakat, Dünyadaki ekonomik ve siyasi konjonktür şuan vizelerin kaldırılmasını mümkün kılmıyor. Bu nedenle bu tarz haberlere itimat etmemek gerekiyor. Bununla birlikte, vatandaşlarımızın Rusya vizesi almaları da çok zor değil aslında… 

Rusya vizesi almak zor değil” diyorsunuz. Vize sürecini açar mısınız ?

Elbette. Şimdi herkes vizelerin kalkmasını yüksek maliyetler, zaman kaybı ve harcanan yoğun emek nedeni ile istiyor. Peki, ben size “vize süreci öyle çok uzun sürmüyor, vizenin çıkma süresi çok kısa ve vize maliyeti çok uygun” desem, Rusya Hükümetinin vize muafiyeti getirmesini mi beklersiniz? Yoksa hemen vizenizi alarak Rusya’ya seyahat mi edersiniz ?

Elbette Vizenizi alarak seyahatinizi |Devamını Gör

4.8 / 5 ( votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.