Cezayir Evraksız Vize Kaç Günde Çıkar?

Cezayir evraksız vize imkanı sayesinde evrak hazırlama stresi yaşamadan rahatlıkla vize alınabilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Cezayir'e seyahat edebilmesi için öncelikle kendilerine ve seyahat amaçlarına uygun vize için başvuru yapmaları gerekiyor. Marina Vize güvenilir bir şekilde danışmanlık hizmeti alabileceğiniz kurumlar arasında yer alıyor. 

Cezayir için normal vize başvurularında kişilerden çok sayıda evrak talep ediliyor. Evraksız vizede ise sadece 3 adet evrak hazırlanması yeterli olmaktadır. Bu sayede zaman noktasında büyük bir kazanç sağlanabiliyor. Evraksız vize için gerekenler yazımızın devamında yer almaktadır.

Cezayir Evraksız Vize İçin Neler Gerekiyor?

Cezayir için evraksız bir şekilde vize almak isteyenlerin direkt ofise gelmelerine gerek yoktur. Kargo ile istenilenlerin gönderilmesi yeterli olmaktadır. Evraksız bir şekilde vize almak isteyenlerin aşağıdaki belgeleri hazırlamaları yeterlidir. Gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Son 10 yıl içerisinde alınmış ve vize bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay daha geçerliliği bulunan pasaport.
  • 2 adet biyometrik fotoğraf.
  • Üzerinden T.C kimlik numarası bulunan kimlik kartının fotokopisi.
  • Yeni kimlik ibraz edecek olan kişilerin e devlet sistemi üzerinden tam vukuatlı nüfus kayıt örneği de edinmesi gerekiyor.

Cezayir evraksız vize başvuru süreci 3 iş günü içerisinde alınabilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi resmi internet sitesi üzerinde vizeler kategorisinde tüm detaylar yer alıyor. Ayrıca aşağıda iletişim detayları da bulunmaktadır.

4.8 / 5 (197 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.