Cezayir Vize Başvurusu

Detaylı Bilgi ve Sorularınız İçin Whatsapp Numaramız: 0541 963 1714

Cezayir Vize Başvurusu

İnsanlar iş gereği, can sıkıntısı, genel kültür birikimini artırmak veya eğitim için yurt dışına çıkma gereği duyarlar. Bunları seçerken de vize istenmeyen ülkeleri seçmeye çalışılır. Ama bazı durumlarda vize seçeneğini göz ardı edemeyiz. Mesela iş toplantısı görüşmeleri gibidir. Ama artık her konuda gönül rahatlığı ile vize isteyen ülkelere gidebilirsiniz. Sizin için tüm zor işleri acentemiz üstlenerek sizlere kolaylık sağlamaktadır. Yapmanız gereken sadece bize başvurmanız. Vize isteyen ülkelere nasıl bu kadar kolay gittiğinizi görünce sevineceksiniz. Örneğin Cezayir ülkesine gitmek istiyorsunuz Cezayir vize başvurusu nereye ve nasıl başvurmayı düşünüyorsanız tam yerine geldiniz. Bunları düşünmenize gerek yok siz yapacağınız işleri düşünün sadece.

Cezayir Vize Başvurusu İçin Acentesiz Yapılan İşlemler

Yapılan tüm işlemler Cezayir konsolosluğu tarafından onaylanması gerekir. Cezayir’e gitmek isteyen kişinin bordo pasaport denilen pasaportun Türkiye’deki Cezayir konsolosluğundan onaylayıp vize başvurusunu kabul etmesi gerekir. Cezayir vize başvurusu hızlandırmak için vize danışmanlığından yararlanabilirsiniz. Gerekli belgeleri vize danışmanlığı hazırlayarak Cezayir konsolosluğuna gönderir.

Cezayir Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Cezayir vize başvurusu için gerekli evraklar şunlardır: pasaport, iki tane fotoğraf, şirketin anketli kağıdında tarihi ve gidiş amacını belirten Cezayir başkonsolosluğuna hitaben kaşeli ve imzalı dilekçe,  Cezayir’e gidiş uçak bileti, otel rezervasyonu, turistlik için gidilecekse Cezayir’den otel faturası, iş ve ticari için gidilecekse davetiye, çalışmak için gidilecekse SSK işe giriş belgesi, vergi levhası fotokopisi, ticari sicil kaydı fotokopisi, imza sirküleri, faaliyet belgesi gibi belgeler gereklidir. Ve bunları Cezayir konsolosluğu onaylanması gerekir.

Cezayir Vize Başvurusu İçin Acentenin Yaptığı İşlemler

Bütün bu evrakları görüp Cezayir’e gitmekten vazgeçebilirsiniz. Size sevindirici bir haberimiz var. Cezayir vize başvurusu Siz sadece pasaport ve iki adet fotoğraftan sorumlusunuz. Geri kalan tüm işlemleri acentemiz yapmaktadır. Beklemenize de gerek yoktur. Aynı anda işlemleri yapıp elinize veriyoruz. Cezayir konsolosluğuna onaylamanıza da gerek yoktur. Pasaportun okunaklı olması ve fotoğrafın arka planın beyaz olması yüzünüzün net olması gerekir. Eğer yakınınızda hizmet verecek acente yoksa kargo ile bize gönderin. Kargo gelir gelmez işlemleri yapıp geri gönderiyoruz. Hızlı işlem ve hizmet istiyorsanız acentemize bekleriz.

Büyükelçilik / Konsolosluk
Cezayir Ankara Büyükelçiliği

Şehit Ersan Cad., No: 42, 06680 , Çankaya / ANKARA
Telefon : (+90) 312 468 77 19
Fax : (+90) 312 468 75 93
Email : cezayirbe@yahoo.fr

Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu

Gazeteciler Sitesi ,23 Temmuz Meydanı ,No: 7, 34394 Şişli / İSTANBUL
Telefon : (+90) 212 356 95 16
Fax : (+90) 212 356 95 15
Email :istconsalg@yahoo.fr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (54 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
loadingLoading...
Ülke Bilgileri
Resmi Adı Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti
Bayrak Cezayir Vizesi
Başkent Cezayir
Nüfus 32.17 Milyon
Yüzölçümü 2.381.741 km²
Para Birimi Cezayir Dinarı
Milli Gelir 239.6 Milyar Euro
Enflasyon %4.1
İşsizlik Oranı %12.4
Yaşam Süresi Kadın 75.7 – Erkek 72.3
Telefon Kodu +213

Faydalı Linkler