Dubai Vizesi #sehir

Detaylı Bilgi ve Sorularınız İçin Whatsapp Numaramız: 0541 963 1714

Dubai Vizesi #sehir İçin Gerekli Evraklar

Dubai Vizesi İçin Gerekli Olan Evraklar Aşağıdaki Gibidir.

Dubai Vizesi Örneği

 1.  Pasaport
  *Pasaportunuz Dubai Seyahatinizin dönüş tarihi itibarı ile en az 6 ay daha geçerlilik süresine sahip olmalıdır.
  *Pasaportun 2. Sayfasındaki hamilin imzası kısmı pasaport sahibi tarafından imzalanmış olmalıdır.
  *Pasaportunuzun yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir.
 2. 1 Adet Fotoğraf  (Fotoğrafların Arka fonu  beyaz olmalı ve Fotoğraflar 6 ay’dan eski olmamalı)  Örnek )
 3. Başvuru Formu
  *Eksiksiz ve Okunaklı Bir şekilde doldurulmalıdır. (Acentemiz Tarafından Doldurulacaktır.)
  *Dubai Vizesi Başvuru Formunu Yan menüden Bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 4. Dubai’ye yapacağınız seyahat ile ilgili Uçak Bileti  Rezervasyonu  (Acentemiz Tarafından Temin Edilecektir.)
 5. Dubai’de konaklayacağınız Otel Rezervasyonu (Acentemiz aracılığıyla temin edebilirsiniz.)
 6. Kimlik Fotokopisi

Not: Dubai Vizesi için pasaportunuzu bize yollamanıza gerek yoktur. Pasaport ve fotoğrafınızı e-mail yolu ile fotokopilerini bize ulaştırmanız tereli olacaktır.

Dubai Vize Fiyat Listesi

 • Dubai Vizesi Fiyat Listesi 2020 yılına ait olup ücret tablosunda yazılı olan ücretler geçerlidir.
 • Yukarıda yazılı olan fiyatlarımıza Kargo & KDV dâhil değildir.
 • Dubai Vizesi Fiyatı belirlenirken Dubai Konsolosluğu vize harçları ve hizmet bedelimiz dâhil edilmektedir.
 • Yukarıdaki ücret tablosunda  belirtilen Dubai Vize Ücretleri dışında ilave bir ücret talep edilmez.
 • Dubai Vize Ücreti tablosuna Kargo & Kurye ücretleri dâhil edilmemiştir, Müşteriye aittir.

Önemli Notlar

 • Marina Vize Başvuru Ofisi Dubai Konsolosluğu yetkili acentesidir.
 • Marina Vize Başvuru Ofisi Türkiye’nin herhangi bir ilinde ikamet eden şehir fark etmeksizin sizin adınıza Dubai Vizesi Başvurusu yapma hakkına sahiptir.
 • Dubai Vize Başvuru işlemleri için Konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. Konsolosluk gerek gördüğü takdirde mülakata gelmeniz zorunludur.
 • İstanbul’da bulunan müşterilerimiz bizzat kendileri ofisimize gelerek veya yetkilendirdiği kişi aracılığıyla ya da Kargo & Kurye ile evraklarını bize ulaştırarak Dubai Vizesi Müracaatında bulunabilirler.
 • İstanbul dışında bulunan Dubai Vizesi almak isteyen müşterilerimiz pasaport ve diğer evraklarını anlaşmalı olduğumuz kargolar MNG kargo, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo aracılığıyla Marina Vize Ofisine Ulaştırabilirler.

D

Dubai Vizesi #sehir

Dünyanın en çok turist alan yerlerinden biri olan Dubai’ye Vize almak isteyen ülkemiz vatandaşları için hazırladığımız bu yazıda önemli bazı ipuçlarını bir arada bulabilirsiniz. Marina vize olarak, Dubai Vizesi #sehir hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenlere ücretsiz danışmanlık yapıyor, hazırlık sürecinde karşılaşılabilecek sorunlara karşı çözümler üretiyoruz. Daha fazla bilgi için internet sitemizdeki Dubai Vize türleri makalelerimize göz atabilir, iletişim numaralarımızdan bizi arayarak ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Dubai Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Birleşik Arap Emirliklerinin bir bölümü olan Dubai, son yıllarda gelişerek önemli bir ticari – turistik yerleşim yeri haline gelmiştir. Bir kıyı şehri olan Dubai’de yaz aylarında oldukça sıcak ve nemli bir iklim hakimdir. Dubai, konaklama bakımından farklı bütçeleri karşılayacak otel seçeneklerine sahiptir. Genel itibariyle lüks bir yerleşim yeri olan Dubai’ye genellikle turistik amaçlarla ziyaret gerçekleştirilir. Para birimi Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemidir. Arapça en yaygın dil olarak geçerli olsa da, bölgede İngilizce dili de yaygın olarak kullanılır.

Dubai Vizesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Dubai, İngiltere ve ABD gibi birkaç büyük ülke vatandaşlarına en az 30 gün vizesiz kalma fırsatı sunar. Bunun dışında ülkemizden ve birçok coğrafyadan ziyaret için vize gereklidir. Bundan dolayı “vizesiz Dubai” gibi reklam veya ilanlara itibar edilmemesi gerekir. Dubai Vizesi için gerekli belgeler alacağınız vize çeşidine göre farklılık gösterir. En çok tercih edilen Dubai Vize çeşitleri şöyledir:

Dubai Turistik Vizesi

Dubai Ticari Vize

Dubai Transit Vizesi

Dubai Ziyaret Vizesi

Dubai için vize alma başvurusu yapmak için pasaportunuzun en az 6 ay daha geçerli olması gerekir. Pasaportun 2. Sayfasındaki hamilin imzası kısmı “pasaport sahibi” tarafından imzalanmış olmalıdır. Bununla birlikte vize için özel olarak çekilen fotoğraflarınızın da 6 aydan eski olmaması gerekmektedir. Gerekli tüm evraklar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Marina Vize İle Kolay Dubai Vizesi

Kolay ve hızlı Dubai vizesi işlemleri için deneyimli ekibimiz size her aşamada destek olacaktır. Uçak bileti temini, başvuru formunun doldurulması, otel rezervasyonu gibi işlemler kuruluşumuz tarafından yapılacaktır. Ülkemizin her yerinden Dubai vizesi başvurusu yapabilirsiniz. Aras Kargo veya Yurtiçi kargo hizmetlerini kullanarak İstanbul dışından yapılacak başvurularınız kurumumuz tarafından hemen işleme konacaktır.

D

Dubai Vizesi Adana, Dubai Vizesi Adıyaman, Dubai Vizesi Afyonkarahisar, Dubai Vizesi Ağrı, Dubai Vizesi Aksaray, Dubai Vizesi Amasya, Dubai Vizesi Ankara, Dubai Vizesi Antalya, Dubai Vizesi Ardahan, Dubai Vizesi Artvin, Dubai Vizesi Aydın, Dubai Vizesi Balıkesir, Dubai Vizesi Bartın, Dubai Vizesi Batman, Dubai Vizesi Bayburt, Dubai Vizesi Bilecik, Dubai Vizesi Bingöl, Dubai Vizesi Bitlis, Dubai Vizesi Bolu, Dubai Vizesi Burdur, Dubai Vizesi Bursa, Dubai Vizesi Çanakkale, Dubai Vizesi Çankırı, Dubai Vizesi Çorum, Dubai Vizesi Denizli, Dubai Vizesi Diyarbakır, Dubai Vizesi Düzce, Dubai Vizesi Edirne, Dubai Vizesi Elazığ, Dubai Vizesi Erzincan, Dubai Vizesi Erzurum, Dubai Vizesi Eskişehir, Dubai Vizesi Gaziantep, Dubai Vizesi Giresun, Dubai Vizesi Gümüşhane, Dubai Vizesi Hakkari, Dubai Vizesi Hatay, Dubai Vizesi Iğdır, Dubai Vizesi Isparta, Dubai Vizesi İstanbul, Dubai Vizesi İzmir, Dubai Vizesi Kahramanmaraş, Dubai Vizesi Karabük, Dubai Vizesi Karaman, Dubai Vizesi Kars, Dubai Vizesi Kastamonu, Dubai Vizesi Kayseri, Dubai Vizesi Kırıkkale, Dubai Vizesi Kırklareli, Dubai Vizesi Kırşehir, Dubai Vizesi Kilis, Dubai Vizesi Kocaeli, Dubai Vizesi Konya, Dubai Vizesi Kütahya, Dubai Vizesi Malatya, Dubai Vizesi Manisa, Dubai Vizesi Mardin, Dubai Vizesi Mersin, Dubai Vizesi Muğla, Dubai Vizesi Muş, Dubai Vizesi Nevşehir, Dubai Vizesi Niğde, Dubai Vizesi Ordu, Dubai Vizesi Osmaniye, Dubai Vizesi Rize, Dubai Vizesi Sakarya, Dubai Vizesi Samsun, Dubai Vizesi Siirt, Dubai Vizesi Sinop, Dubai Vizesi Sivas, Dubai Vizesi Şanlıurfa, Dubai Vizesi Şırnak, Dubai Vizesi Tekirdağ, Dubai Vizesi Tokat, Dubai Vizesi Trabzon, Dubai Vizesi Tunceli, Dubai Vizesi Uşak, Dubai Vizesi Van, Dubai Vizesi Yalova, Dubai Vizesi Yozgat, Dubai Vizesi Zonguldak, Dubai Vizesi Kıbrıs, Dubai Vizesi KKTC