Detaylı Bilgi ve Sorularınız İçin Whatsapp Numaramız: 0541 963 1714

Karadağ Çalışma Vizesi

Karadağ Çalışma Vizesi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Karadağ Çalışma Vizesi için Gerekli Evraklar Aşağıdaki Gibidir.

 

 • KARADAĞ Vizesi: Türkiye Cumhuriyeti  ve  KARADAĞ arasında yapılan anlaşma gereği Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus, Hususi ve Hizmet Pasaport Hamilleri  KARADAĞ ülkesine yapacakları seyahatler için 90 Gün Vizeden Muaftırlar. Karadağ Vizesi almalarına gerek yoktur.

 

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Umuma Mahsus (Bordo), Hususi (Yeşil) ve Hizmet Pasaport sahipleri  KARADAĞ Çalışma Vizesi, KARADAĞ Öğrenci vizesi  ve KARADAĞ Aile Birleşimi Vizesi alacak kişilerin KARADAĞ Konsolosluğuna Müracaat  yapmaları gerekmektedir. KARADAĞ Vizesi Hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Sosyal Medya Hesaplarından 7/24 Bize Ulaşabilirsiniz. 

 

 • KARADAĞ Turist Vizesi: Türkiye ve KARADAĞ arasında yapılan anlaşma sayesinde, turistik seyahatlerde belirli bir süre için vize istenmemektedir. Bir Türk vatandaşı, 6 aylık süre içinde KARADAĞ ülkesinde 90 gün kalma hakkına sahiptir. 90 günlük süre tek seferde kalma hakkına sahiptirler. 90 gün tamamlandıktan sonra ülkeden çıkış yapılması gerekmektedir. 

 

 • KARADAĞ Ticari Vize: Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus, Hususi ve Hizmet Pasaport Hamilleri ticari amaçlı yapacakları seyahatlerden 90 günü aşmamak kaydıyla Vizeden muaftırlar.

 

 • KARADAĞ Fuar Vizesi: Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus, Hususi ve Hizmet Pasaport Hamilleri Fuara katılım amaçlı yapacakları seyahatlerden 90 günü aşmamak kaydıyla Vizeden muaftırlar.

 

 • KARADAĞ Çalışma Vizesi: Anılan ülkede çalışma iznine sahip olmak için, KARADAĞ Çalışma Bakanlığı birimine başvuru yapılması zorunludur. İzni alabilmek için çeşitli belgeler istenmektedir. Onaylanan izinler, 6 ay ya da 1 yıl süre için verilmektedir. Eğer, çok büyük bir yatırım söz konusu ise istisnai durumlarda 2 yıllık çalışma izni verilebilmektedir. Çalışma iznine sahip olan kişiler, izinde belirtilen iş yeri dışında çalışamazlar. 

 • KARADAĞ Eğitim Vizesi:  KARADAĞ ülkesinde bulunan herhangi bir üniversitenin kabul davetiyesini alan öğrenciler, eğitim ya da vize danışmanlığı yapan firmalardan destek alarak gerekli belgeleri hazırlayabilirler. Öğrencilerden istenen belgeler detaylı bilgi almak için KARADAĞ Konsolosluğuna Müracaat  yapmaları gerekmektedir. KARADAĞ Eğitim Vizesi Hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Sosyal Medya Hesaplarından 7/24 Bize Ulaşabilirsiniz.

 

 • KARADAĞ Aile Birleşim Vizesi (KARADAĞ Evlilik Vizesi): KARADAĞ vatandaşı ile evliyseniz ya da orda oturumu olan eşinizden dolayı vize almak isteyen kişilerin Aile birleşim vizesi almaları gerekmektedir. Aile Birleşim vizesi hakkında detaylı bilgi almak için KARADAĞ Konsolosluğuna Müracaat  yapmaları gerekmektedir. KARADAĞ Aile birleşim Vizesi Hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Sosyal Medya Hesaplarından 7/24 Bize Ulaşabilirsiniz.
Marina Vize
Marina Vize
Marina Vize

  Karadağ Çalışma Vizesi Ücreti

Vize Süresi Vize Tipi Giriş Sayısı İşlem Süresi Toplam Ücret

Önemli Notlar

 • Marina Vize Başvuru Ofisi Karadağ Konsolosluğu yetkili acentesidir.
 • Marina Vize Başvuru Ofisi Türkiye’nin herhangi bir ilinde ikamet eden şehir fark etmeksizin sizin adınıza Karadağ Vizesi Başvurusu yapma hakkına sahiptir.
 • Karadağ Vize Başvuru işlemleri için Konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. Konsolosluk gerek gördüğü takdirde mülakata gelmeniz zorunludur.
 • İstanbul’da bulunan müşterilerimiz bizzat kendileri ofisimize gelerek veya yetkilendirdiği kişi aracılığıyla yada Kargo&Kurye ile evraklarını bize ulaştırarak Karadağ Vizesi Müracaatında bulunabilirler.
 • İstanbul dışında bulunan Karadağ Vizesi almak isteyen müşterilerimiz pasaport ve diğer evraklarını anlaşmalı olduğumuz kargolar Mng kargo, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo aracılığıyla Marina Vize Ofisine Ulaştırabilirler.
Büyükelçilik / Konsolosluk
 Karadağ Ankara Büyükelçiliği

Ambassador PERISA KASTRATOVIC

Chancery:
Karadağ Büyükelçiliği, Çayhane Sokak No:41/3, G.O.P.
 : +90 (312) 436 4698
 : +90 (312) 436 4871
 : (312) 436-1546
 : +90 (312) 436 1546
 : turkey@mfa.gov.me

Office Hours:

Monday-Friday 09:00-17:00 Consular Section - Monday-Friday 09:00-17:00

 Karadağ İstanbul Başkonsolosluğu

Consul General SELIM LIKA

 : istanbul@mfa.gov.me

4.8 / 5 ( 374 votes)
Ülke Bilgileri
Resmi Adı Karadağ
Bayrak
Başkent Podgorica
Nüfus 619.800
Yüzölçümü 13,812 km2
Para Birimi Euro
Milli Gelir 11,458 milyar $
Enflasyon Resmi Veri Yok
İşsizlik Oranı Resmi Veri Yok
Yaşam Süresi Resmi Veri Yok
Telefon Kodu +382
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.