Cezayir Evraksız Vize Stresi Ortadan Kaldırıyor

Cezayir evraksız vize büyük ilgi görüyor. Bilindiği üzere Cezayir'e gitmek isteyen Türk vatandaşlarının öncelikle vize alması gerekiyor. Hemen her ülkenin vize sürecinde olduğu gibi Cezayir için de normal şekilde vize başvurusunda bulunmak için bir çok belge hazırlamak gerekiyor. Belge karmaşasından kurtulnakt isteyenler için evraksız vize imkanı sunuluyor.

Vize danışmanlık alanında yılların deneyimine sahip olan Marina Vize Merkezi aracılığıyla evraksız bir şekilde Cezayir için vize alınabildiği görülüyor. Evraksız vize imkanı sayesinde vize sürecinin stresinin tamamen ortadan kaldırıldığı belirtiliyor. Ayrıca evrak hazırlama için ayrılan zaman daha verimli bir şekilde kullanılabiliyor.

Cezayir Evraksız Vize Büyük Kolaylık

Seyahat planlarının kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için vize surecinin kritik bir öneme sahip olduğu herkes tarafından biliniyor. Konunun uzmanları tarafından yapılan açıklamalarda evraksız Cezayir vizesinin büyük bir fırsat olduğunun altı çiziliyor.

Diğer vize türlerinde olduğu gibi başvuru yapacak olan kişilerin son 10 yıl içerisinde alınmış ve Cezayir seyahatinin bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay daha geçerliliği bulunan pasaporta sahip olmaları isteniyor. Bunun haricinde uygun teknik detaylara sahip 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmektedir. Kişisel bilgiler için ise kimlik fotokopisi yeterli oluyor. Lakin yeni kimlik kartına sahip kişilerin fotokopi haricinde e devlet sistemi üzerinden tam vukuatlı nüfus kayıt örneği almaları gerekiyor.

Diğer merak edilen tüm detaylar için aşağıdaki iletişim bilgilerinden Marina Vize Başvuru Merkezi ile iletişime geçilebileceği ifade ediliyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (238 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.