Evraksız Cezayir Vizesi İçin Gerekenler

Evrak detaylarıyla uğraşmak istemeyenler veya zamanı olmayanlar için minimum evrakla Cezayir vizesi alınabiliyor. Son yıllarda Türkiye ve Cezayir arasında gerçekleştirilen ticari faaliyetlerde ciddi bir artış yaşanıyor. Ticari faaliyetlerin artış göstermesi sonucunda vize başvurularında da yoğunluk yaşanabiliyor. Bunun yanı sıra Fas ve Cezayir merkezli ülkemizden birçok turistik gezi düzenlenmektedir. Önümüzdeki süreçte bu coğrafyalara gösterilen ilginin de giderek artış göstermesi bekleniyor. Sıradan bir tatil yerine farklı kültürleri yerinde deneyimlemek isteyen insanların sayısı artmaya devam ediyor.

Ticari faaliyet gerçekleştiren kişilerin zaman konusunda büyük bir problem yaşadığı biliniyor. Vize süreçlerinde de bilindiği üzere birçok belge hazırlanması gerebiliyor. Ülkeler arasında farklılık gösteriyor olsa da genel olarak benzer belgeler istenmektedir. Cezayir tarafından Türk vatandaşlarına vize konusunda büyük bir kolaylık sağlanıyor.

Belgesiz Cezayir Vizesi Mümkün

Son 10 yıl içerisinde alınmış ve seyahatin bitiş tarihi itibariyle 6 ay daha geçerliliği olan bir pasaporta sahip olunması gerekiyor. Pasaporta sahip olmayan kişilerin emniyet güçlerinin ilgili birimine başvuru yapmaları gerekmektedir. Pasaportun haricinde 2 adet biyometrik fotoğraf ve vize alacak kişinin kimlik bilgileri yeterli olmaktadır.

Belirtilen belgeler haricinde herhangi bir belge alınmasına gerek kalmadan vize almak mümkün görünüyor. Marina Vize Merkezi danışmanları tarafından süreç profesyonel bir şekilde yürütülmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (186 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.