Nijer Vizesi #sehir

Detaylı Bilgi ve Sorularınız İçin Whatsapp Numaramız: 0541 963 1714

Nijer Vizesi #sehir İçin Gerekli Evraklar

Nijer Vizesi için Gerekli Olan Evraklar Aşağıdaki Gibidir.

Nijer Vizesi Örneği

1.Pasaport Özellikleri

 • Nijer Vizesi başvurusunda bulunacak olan bireylerin pasaport süresi, talep edilen vizenin bitiş süresinden 6 ay daha uzun olmalıdır. Seyahat planı yapılırken pasaport geçerlilik tarihi dikkate alınarak rezervasyonlar yaptırılmalıdır.
 • Pasaportun son 10 yıl içerisinde alınmış olması ve Nijer Vizesi başvurunuzun gerçekleşmesi için pasaportunuzda 2 adet boş sayfanın bulunması gerekmektedir.
 • Boşanma, evlilik vb. durumlarda meydana gelen ad, soyad değişikliklerinden dolayı güncelliğini yitirmiş olan pasaportlarla yapılan başvurular kabul edilmemektedir.
 • Pasaportunuzda yırtık ve benzeri bir hasar var ise kabul edilmeyecektir.
 • Yabancı uyruklu olan kişilerden yaşı 18’den büyük olan başvuru sahiplerinin pasaportlarında yer alan imza bölümü mutlaka doldurulmuş olmalıdır.

2.Pasaport Fotokopisi

 • Nijer Vizesi başvurusu esnasında arkalı önlü çekilmiş şekilde pasaport fotokopisi gerekmektedir.

3.Fotoğraf özellikleri

 • Vize başvurusunda kullanılmak üzere Nijer Vizesi talep eden adaylardan 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
 • Fotoğraf ebatları 35×45 ve yüzün maksimum 36 mm ile minimum 32 mm arasında olmalı.
 • Biyometrik fotoğraflar 6 aydan daha eski olmayacak ve kişinin son halini yansıtacak şekilde olmalıdır.
 • Fotoğrafların beyaz arka fonda çekilmiş olması ve başvuru formuna yapıştırılması gerekmektedir. Fotoğraf Örneği

4.Kimlik Bilgileri

 • Nijer Vizesi müracaatında bulunacak olan müracaatçılardan Kimlik Fotokopisi Nijer Konsolosluğunca talep edilmektedir.
 • Kimlik fotokopisinde TC Kimlik numarası bulunmalıdır. Kimlikte yer alan fotoğraf kişiyi net bir şekilde göstermeli ve kimlik bilgilerinin okunabilir olması

5.Nijer Vizesi Başvuru Formu

 • Nijer Vizesi almak isteyen başvuru sahipleri bu bilgileri eksiksiz ve tam olarak doldurmalıdır.
 • Başvuru formunda kimlik bilgileriniz, kişisel bilgileriniz, ikamet bilgileriniz, çalışma bilgileriniz, mali bilgileriniz, ziyaret amacınız, geçmişte yapmış olduğunuz ve gelecekte yapmayı planladığınız Nijer seyahatlerin bilgisi ve nedenleri yer almaktadır.
 • Başvuru sahibi bu bilgileri eksiksiz ve tam olarak doldurmalıdır.
 • Başvurunuzu acentemiz tarafından yapılmasını istediğiniz takdirde başvuru formu Marina Vize personeli tarafından eksiksiz bir şekilde doldurulacaktır.

6.Ulaşım Bilgileri

 • Uçak ile ulaşımı tercih eden başvuru sahipleri, Türkiye’den çıkış ve dönüşü gösteren rezervasyonlarında PNR kodunun bulunmasına dikkat etmelidirler.
 • Seyahatte gemi turu organizasyonu kullanılması durumunda güzergâh yazısı ve rezervasyonlar başvuru dosyasında sunulmalıdır.
 • Araba ile seyahat yapacak kişiler araç ruhsatı ile birlikte ehliyet fotokopisi.
 • Otobüs ile seyahate çıkacak kişiler otobüs firmasından gidiş dönüş bilet rezervasyonu ibraz etmeleri gerekmektedir.
 • Rezervasyonları bulunmayanların adına Marina Vize tarafından geçici rezervasyon yapılacaktır.

7.Kalınacak Adres Bilgileri

 • Nijer’de konaklayacağınız otelden alınmış konfirmeli ve otel görevlisi tarafından kaşelenmiş ve imzalanmış rezervasyon çıktısı.
 • Otel Rezervasyonunuz seyahat sürecinizde açıkta gün bırakmayacak şekilde olmalı ve Vize alacak kişinin rezervasyon  belgesinde  isim ve soyisminin rezervasyon belgesinde mutlaka yazılı olması gerekmektedir.
 • Booking.com veya başka internet sayfasından yapılmış otel rezervasyonları kabul edilmemektedir.
 • Otel Rezervasyonu bulunmayanların adına Marina Vize tarafından geçici rezervasyon yapılacaktır.

Nijer Vizesi Fiyat Listesi

 • Nijer Vizesi Fiyat Listesi 2019 yılına ait olup ücret tablosunda yazılı olan ücretler geçerlidir.
 • Yukarıda yazılı olan fiyatlarımıza Kargo & KDV dâhil değildir.
 • Nijer Vizesi Fiyatı belirlenirken Nijer Konsolosluğu vize harçları ve hizmet bedelimiz dâhil edilmektedir.
 • Yukarıdaki ücret tablosunda  belirtilen Nijer Vize Ücretleri dışında ilave bir ücret talep edilmez.
 • Nijer Vize Ücreti tablosuna Kargo & Kurye ücretleri dâhil edilmemiştir, Müşteriye aittir.

Önemli Notlar

 • Marina Vize Başvuru Ofisi Nijer Konsolosluğu yetkili acentesidir.
 • Marina Vize Başvuru Ofisi Türkiye’nin herhangi bir ilinde ikamet eden şehir fark etmeksizin sizin adınıza Nijer Vizesi Başvurusu yapma hakkına sahiptir.
 • Nijer Vize Başvuru işlemleri için Konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. Konsolosluk gerek gördüğü takdirde mülakata gelmeniz zorunludur.
 • İstanbul’da bulunan müşterilerimiz bizzat kendileri ofisimize gelerek veya yetkilendirdiği kişi aracılığıyla ya da Kargo & Kurye ile evraklarını bize ulaştırarak Nijer Vizesi Müracaatında bulunabilirler.
 • İstanbul dışında bulunan Nijer Vizesi almak isteyen müşterilerimiz pasaport ve diğer evraklarını anlaşmalı olduğumuz kargolar MNG kargo, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo aracılığıyla Marina Vize Ofisine Ulaştırabilirler.

D

Nijer Vizesi #sehir

Nijer Afrika kıtasının batısında bulunan ve denize kıyısı olmayan bir parlamenter cumhuriyet ülkesidir.2013 tarihinden itibaren Ninja ve Türkiye arasında yapılan anlaşmaya göre her iki ülkenin diplomatik pasaport sahipleri vizeden muaf şekilde seyahat edebileceklerdir. Bunun haricinde T.C. bordo/umuma mahsus, yeşil/hususi, gri/ hizmet pasaportu sahipleri Nijer’e yapacakları seyahatler için vizeye tabi tutulmaktadır. Nijer’e vize almak isterim Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize müracaatları şahsen veya yetkili acenteler aracılığıyla Nijer Ankara Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır. Nijer Ankara Büyükelçiliği Nijer vizesi başvurusu için ve başvuru sonucunu belirleyen tek yetkili makamdır. Marina Vize olarak profesyonel vize Danışmanlık hizmetleri sunarak müşterilerimize vize başvuru süreçlerinin sorunsuz bir şekilde geçmesi için çalışmaktayız. Nijer vizesi Başvurularında tam yetkiye sahip olan firmamıza başvurarak vize işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Nijer Vizesi Nasıl Alınır?

Nijer vizesi #sehir başvurusu şahsen yapılabildiği gibi yetkili acenteler aracılığıyla da yapılabilmektedir. Marina Vize olarak Türkiye’nin her yerinden başvuruları kabul etmekte ve sizin konsolosluğa gelmenize gerek kalmadan adınıza işlemlerinizi yürütmekteyiz. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize başvuru sahibini mülakata çağırabilmektedir. Böyle bir durumda konsolosluğa gelmeniz zorunludur. İstanbul’dan başvuruda bulunacak olan müşterilerimiz ofisimize şahsen ya da yetkilendirdiği kişi aracılığıyla veya kargo yoluyla gerekli evrakları ulaştırarak başvuruda bulunabilirler. İstanbul dışında bulunan müşterilerimiz pasaport ve diğer evraklarını anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığıyla ofisimize ulaştırarak başvurularını yapabilirler. Nijer vizesi işlemleri ve gerekli evrakların toplanması titizlikle ve doğru bir şekilde yapılmalıdır. Aksi takdirde vize başvurunuz olumsuz sonuçlanabilmektedir. Ülkelerin vize prosedürleri sürekli olarak güncellenmekte ve şahsen yapılan başvurularda evraklar tam olsa bile vizenin red alma durumu oluşabilmektedir. Vize başvurunuzun bir kere red alması vize sicilinizi olumsuz yönde etkilemekte ve daha sonra yapacağınız başvurulara da aynı şekilde etki etmektedir. Bu nedenle Nijer vizesi başvurularının profesyonel bir danışmanlık firması ile yapılması hem maddi hem manevi açıdan kazançlı olmanızı ve zaman kaybetmeden vizenizi alabilmenizi sağlamaktadır. Nijer vizesi ücreti başvuruda bulunulacak olan vize türü ne, giriş sayısına ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Marina Vize olarak talep ettiğimiz ücretlerin içerisine başkonsolosluk vize harçları ve hizmet bedelimiz dahildir. KDV ve kargo ücreti müşteriye ait olup vize başvuru ücretleri 150 Euro ila 225 Euro arasında değişmektedir. Nijer vizesi örneği fotoğrafta da görüldüğü üzere kişisel bilgilerinizi, vizenin türünü ve geçerlilik süresini içermektedir. Pasaportun Nijer seyahati sonrasında da en az 6 ay geçerliliği olması ve vizenin yapıştırılabilmesi için en az 2 adet boş sayfası bulunması gerekmektedir. Pasaport cüzdanının fiziki olarak yıpranmış ve yırtık olmaması önemlidir.

Nijer Vize Çeşitleri

Marina Vize Nijer Konsolosluğu yetkili acentesi olarak Nijer’e vize danışmanlığı yapmaktayız. Nijer vize başvurusu sonuçlanması minimum 7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Konsolosluğun yoğun olduğu veya resmî tatillerin olduğu zamanlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu sebeple seyahatinizi planlarken bu süreyi göz önünde bulundurarak başvurularınızı yapmanızda fayda vardır. Vize başvuru formunu tarafımızdan eksiksiz bir şekilde doldurularak konsolosluğa gerekli evraklarla teslim edilmektedir. Vize başvuru formunun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması bir de sonucunu doğrudan etkileyen faktörlerden biridir.

 • Nijer Turist Vizesi: Nijer’e Turistik amaçlı yapılacak olan seyahatlerde alınması gereken vize türü Nijer turist vizesidir. Nijer turist vizesi için gerekli evraklar; pasaport, pasaport fotokopisi, 2 adet biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi, Nijer turistik vize başvuru formu (Marina Vize tarafından doldurulacaktır.), ulaşım bilgilerini içeren evraklar ve rezervasyonlar (Marina Vize tarafından temin edilecektir.), Nijer de kalınacak adres bilgilerini içeren rezervasyonlar (Marina Vize tarafından temin edilecektir). Nijer turistik vizesi tek girişli olarak ve 1 ay süreli verilmektedir. Vize başvurusunun sonuçlanması 7 iş günü sürmektedir.
 • Nijer Çalışma Vizesi: Nijer’de uzun süreli çalışmak isteyen kişilerin alması gereken vize türü Nijer Çalışma Vizesidir. Bu vize türünde en önemli evrak Nijer’de faaliyet gösteren firmadan gelecek olan davetiye ve işin ayrıntılarını belirten dilekçe olacaktır.
 • Nijer Eğitim Vizesi: Nijer Eğitim vizesi Nijer’de eğitim almak isteyen öğrenciler tarafından alınması gereken vize türüdür. Standart evrakların yanı sıra Nijer’de eğitim alınacak olan kurumdan gelen davetiye ve eğitim bilgilerini içeren dilekçenin konsolosluğa teslim edilmesi gerekmektedir.
 • Nijer Evlilik Vizesi: Nijer vatandaşı ile evli olan bir Türk vatandaşının aile birleşimi için Nijer’e yerleşmesi amacıyla alınması gereken vize türüdür. Bu vize türünün başvuru süreçleri biraz karışık ve özel olduğu için profesyonel danışmanlarımızla süreci tamamlamanız daha doğru olacaktır. Standart evrakların yanı sıra yapılan evliliği kanıtlayan belgelerin temin edilmesi gerekmektedir.
 • Nijer Express Vize: Nijer’e yapılacak olan seyahatlerde alınacak olan turistik, ticari ve özel ziyaret vizelerinin daha hızlı sonuçlanması amacıyla biraz daha fazla ücret ödenerek yapılan başvurulara Express vize denilmektedir. Normal vize başvuruları minimum 7 iş gününde sonuçlanırken Express vize başvuruları 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
 • Nijer Ticari Vize: Nijer’e yapılacak olan kısa süreli iş seyahatleri için alınması gereken vize türü Nijer ticari vizedir. Bu bize türü için gerekli olan evraklar; pasaport, pasaport fotokopisi, kimlik fotokopisi, 2 adet biyometrik fotoğraf, Nijer ticari vize başvuru formu(Marina Vize tarafından doldurulacaktır.), ulaşım bilgilerini içeren rezervasyonlar(Marina Vize tarafından temin edilecektir.), Nijerya’da kalınacak adres bilgilerini içeren Otel rezervasyonları(Marina Vize tarafından temin edilecektir.), Nijer Konsolosluğuna hitaben yazılmış dilekçe, yurtdışı seyahat sağlık sigortası(Marina Vize tarafından yapılacaktır.), 3 aylık hesap hareketini gösteren Banka hesabı dökümü, Nijer firmasından gelecek olan ticari davetiye, Türkiye’de çalışılan işyerine ait belgelerdir.

D

Nijer Vizesi Adana, Nijer Vizesi Adıyaman, Nijer Vizesi Afyonkarahisar, Nijer Vizesi Ağrı, Nijer Vizesi Aksaray, Nijer Vizesi Amasya, Nijer Vizesi Ankara, Nijer Vizesi Antalya, Nijer Vizesi Ardahan, Nijer Vizesi Artvin, Nijer Vizesi Aydın, Nijer Vizesi Balıkesir, Nijer Vizesi Bartın, Nijer Vizesi Batman, Nijer Vizesi Bayburt, Nijer Vizesi Bilecik, Nijer Vizesi Bingöl, Nijer Vizesi Bitlis, Nijer Vizesi Bolu, Nijer Vizesi Burdur, Nijer Vizesi Bursa, Nijer Vizesi Çanakkale, Nijer Vizesi Çankırı, Nijer Vizesi Çorum, Nijer Vizesi Denizli, Nijer Vizesi Diyarbakır, Nijer Vizesi Düzce, Nijer Vizesi Edirne, Nijer Vizesi Elazığ, Nijer Vizesi Erzincan, Nijer Vizesi Erzurum, Nijer Vizesi Eskişehir, Nijer Vizesi Gaziantep, Nijer Vizesi Giresun, Nijer Vizesi Gümüşhane, Nijer Vizesi Hakkari, Nijer Vizesi Hatay, Nijer Vizesi Iğdır, Nijer Vizesi Isparta, Nijer Vizesi İstanbul, Nijer Vizesi İzmir, Nijer Vizesi Kahramanmaraş, Nijer Vizesi Karabük, Nijer Vizesi Karaman, Nijer Vizesi Kars, Nijer Vizesi Kastamonu, Nijer Vizesi Kayseri, Nijer Vizesi Kırıkkale, Nijer Vizesi Kırklareli, Nijer Vizesi Kırşehir, Nijer Vizesi Kilis, Nijer Vizesi Kocaeli, Nijer Vizesi Konya, Nijer Vizesi Kütahya, Nijer Vizesi Malatya, Nijer Vizesi Manisa, Nijer Vizesi Mardin, Nijer Vizesi Mersin, Nijer Vizesi Muğla, Nijer Vizesi Muş, Nijer Vizesi Nevşehir, Nijer Vizesi Niğde, Nijer Vizesi Ordu, Nijer Vizesi Osmaniye, Nijer Vizesi Rize, Nijer Vizesi Sakarya, Nijer Vizesi Samsun, Nijer Vizesi Siirt, Nijer Vizesi Sinop, Nijer Vizesi Sivas, Nijer Vizesi Şanlıurfa, Nijer Vizesi Şırnak, Nijer Vizesi Tekirdağ, Nijer Vizesi Tokat, Nijer Vizesi Trabzon, Nijer Vizesi Tunceli, Nijer Vizesi Uşak, Nijer Vizesi Van, Nijer Vizesi Yalova, Nijer Vizesi Yozgat, Nijer Vizesi Zonguldak, Nijer Vizesi Kıbrıs, Nijer Vizesi KKTC

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
loadingLoading...