Türkiye'de bulunan Almanya temsilcilikleri

Almanya Büyükelçiliği

Adres : Atatürk Bulvarı., 114, 06680 ,Kavaklıdere / ANKARA
Çalışma Saatleri : Monday-Thursday: 08:00-17:00, Friday: 08:00-14:00
Telefon : +90 (312) 455 5100
Fax : +90 (312) 455 5337
E-mail : german.embassy@anka.diplo.de

Almanya Başkonsolosluğu – İstanbul

Adres : İnönü Cad., No: 16-18, Gümüşsuyu / İSTANBUL
Şehir : İstanbul
Çalışma Saatleri : Monday – Thursday: 07.30 – 12.00 / 12.30 – 16.45, Friday: 07.30 – 13.30 Passport section: Monday – Friday: 09.00 – 12.00 Visa section : Monday – Thursday : 07.20 – 12.00 / 12.30 – 16.30 Friday: 07.20 – 13.30
Telefon : +90 212 3346100
E-mail : info@istanbul.diplo.de

Almanya Başkonsolosluğu – İzmir

Adres : Havuzbaşı Kaplıca Alanı 1, Korutürk mah., 35330 Balçova, İzmir
Şehir : İzmir
Çalışma Saatleri : Monday-Thursday : 08:00-12:30 / 13:00-17:15 Friday : 08:00-14:00
Telefon : +90 232 4888888
E-mail : info@izmi.auswaertiges-amt.de

Ibrahim Paksoy

Adres : Mavi Bulvar Çiçekköy Sitesi Gürselpaşa Mah Aoana 0322 261 05 83 Hasan Şaş Bulv. 98A 01280 322 311 43 53
Şehir : Adana
Telefon : +90 (322) 311 4830
E-mail : adana@hk-diplo.de

Sabine Sibel Cura-Ölçüoğlu

Adres : Dikkaldirim Cd.Saner 2 Apt.D.3 Osmangazi/Bursa0224 232 15 52
Şehir : Bursa
Telefon : +90 (224) 221 0099
E-mail : bursa@hk-diplo.de

Ercan Dursunoğlu

Adres : Balikpazari Cad.Of Sitesi C Blk. D.2 Kaleiçi EdirneHorozlu Bayiri Cad. No;5 Edirneİi Mensucat Evleri 7 Blk.6 Kutlut
Şehir : Edirne
Telefon : +90 (284) 213 5563
E-mail : edirne@hk-diplo.de

Oktay Kara

Adres : Gazi Mah. Zübeyde Hanim Bulv. 54/B Şehitkamil G.Antep Gop Mah Beylik Konaklari 3. Kisim G.Antep Tel. 0342 336 87 70
Şehir : Gaziantep
Telefon : +90 (342) 337 1488
E-mail : gaziantep@hk-diplo.de

İhsan Alioğlu

Adres :
Şehir : Trabzon
Telefon : +90 (462) 323 0824
E-mail : trabzon@hk-diplo.de

Sitki Yilmaz Kuşkay

Adres : Gsm. 0532 352 49 45
Şehir : Erzurum
Telefon : +90 (442) 235 2200
E-mail : erzurum@hk-diplo.de

Çağlar Soysaraç

Şehir : Kayseri
Telefon : +90 (352) 321 3474
E-mail : kayseri@hk-diplo.de

Gülay Kaman-Kaplan

Şehir : Muğla
Telefon : +90 (252) 363 8287
E-mail : bodrum@hk-diplo.de

Almanya Konsolosluğu – Antalya

Adres : Yeşilbahçe Mah. ,1447. Sokak., B.Gürkanlar Apt. , No: 5 / 14, 07100, ANTALYA
Şehir : Antalya
Çalışma Saatleri : 08.00-17.00
Telefon : +90 242 3141101
E-mail : info@antal.diplo.de

D

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (25 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)


loadingLoading...