Türkiye'de bulunan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti temsilcilikleri

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Adres : Rabat Sokak No:20, G.O.P., Ankara
Çalışma Saatleri : 08:30-13:00 / 13:45-17:00
Telefon : +90 (312) 446 0185
Fax : +90 (312) 446 5238
E-mail : info@kktcbe.org.tr
Web : http://www.kktcbe.org.tr

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başkonsolosluğu – İstanbul

Adres : Yeni Gelin Sokak No: 24/1, Balmumcu, Beşiktaş, İstanbul
Şehir : İstanbul
Çalışma Saatleri : 08.30 -13.00/13.30 – 17.00
Telefon : +90 212 2273490
E-mail : info@kktc-ib.com

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti – İzmir Konsolosluğu

Adres : Gaziosmanpaşa Bulvarı, Süreyya Reyent İş Merkezi, No:30, Kat: 4, No: 408Çankaya, İzmir
Şehir : İzmir
Çalışma Saatleri : 08.30-13.00 / 13.45-17.00
Telefon : +90 232 4897789
E-mail : izmir@kktcbe.org

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Konsolosluğu – Mersin

Adres : Atatürk Caddesi No: 71/3, Mersin
Şehir : Mersin
Çalışma Saatleri : 08.30 -13.00 / 13.30-17.00
Telefon : +90 324 2372482
E-mail : mersin@kktcbe.org.tr

Binnaz Altunok Acun

Adres : ER-AH Uçuş Okulu Tarım Mah. Perge Bulvarı No:53/1, PK 07200 Antalya
Şehir : Antalya
Telefon : +90 (242) 312 2888
E-mail : kktc.antalya@er-ah.net

Hüseyin Parkan Şanlikol

Adres : Kahraman Mahallesi Kültür Caddesi Bicen Sokak No: 10 Nilüfer/ Bursa.
Şehir : Bursa
Telefon : +90 (224) 246 6666
E-mail : bursa@kktcbe.org.tr, sanlikol@gmail.com

Ali Şakir Tiltay

Adres : Ziyapaşa Bulvarı Ramazanoğlu Caddesi Zaimler Apt. No: 1/1 Adana.
Şehir : Adana
Telefon : +90 (322) 457 2907
E-mail : adana@kktcbe.org.tr, ali@tiltay.com

Meriç Burak Kaya

Adres : Gökhaliller Köyü Kartal Kaya Küme Evleri No: 1 Seben/Bolu.
Şehir : Bolu
Telefon : +90 (374) 234 5026
E-mail : bolu@kktcbe.org.tr, burak.kaya@kayatourism.com.tr

Ali Han Sarıcalı

Adres : Atatürk Cad. Sarıcalı Apt. No:29/12 Antakya/Hatay
Şehir : Hatay
Telefon : +90 (326) 213 5257
E-mail : hatay@kktcbe.org.tr, alihan.saricali@kktcbe.org.tr

Nurettin Demirpolat

Adres : Ankara Yolu üzeri No: 159 Konya.
Şehir : Konya
Telefon : +90 (332) 236 4419
E-mail : nurettin@altinapa.com.tr

Gökhan Gökten

Adres : RAL Ltd. Şti. 125 Ada 1-2-12 Parsel Toprakkale/Osmaniye.
Şehir : Osmaniye
Telefon : +90 (326) 617 5510
E-mail : ggokten@yahoo.com
Web : http://www.gokteninsaat.com

Sofu Altınbaş

Şehir : Gaziantep