Ukrayna Vizesi

Detaylı Bilgi ve Sorularınız İçin Whatsapp Numaramız: 0541 963 1714

Ukrayna Vize Başvurusu

  Ukrayna gibi birçok ülkenin gelenek görenekleri, turistlik yerleri, tarihini doğal güzelliklerini gezmek bilgi sahibi olabilmek için çoğu ülkelerde gezmek istenir. Sadece gezi değil iş toplantısı üniversite gibi nedenlerden dolayı dış ülkeye gitme gereği duyarlar. Ukrayna gibi gece hayatı ve kızları meşhur olduğu için talep edilen ülkeler arasında yer alır. Türkiye’ye bazı ülkeler vizesiz geçişi izin verirken bazı ülkeler ise vize zorunluluğu isterler. Ukrayna da vize isteyen ülkeler arasında yer alır.

Ukrayna Vize Başvurusu İçin Acentemizin Size Sağladığı Kolaylıklar

Vize almak çoğu insana sıkıntı veren bir durum olduğu için vize isteyen ülkelere gitmek istemezler yada gitmek isteseler bile vazgeçerler. İşte bu durumu ortadan kaldırmak için zor olan bütün işlemleri biz üstleniyoruz. Siz sadece gezinizi düşünün. Sizin yapmanız gereken okunaklı yıpranmamış pasaport ve iki adet yüzünüz net görünen bir fotoğraf ayarlamanız gerekiyor. Gitme sebebine nedenine göre dilekçe, otel, uçak biletine kadar birçok işlemi biz yapmaktayız. Acente dışında yapılan işlemlerde Ukrayna konsolosluğundan onay gereklidir. Ukrayna vize başvurusu ve diğer başvurularda acentemize başvurduğunuzda onay beklemenize gerek yoktur. Hem zaman hem de istenilen işlemler açısından anında hizmet vermekteyiz.

Ukrayna Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır

Ukrayna vize başvurusu konsolosluğa gönderildiğinde 2 iş günü içinde onaylanır. Fakat bazı durumlar var ki ret olabilir. Belgelerin eksik olması ve okunaklı doldurulmaması halinde kabul edilmez. Bazı durumlar da ise onaylanması uzayabilir. Örneğin bayram ve resmi tatiller gibi. Bu tip sorunların çıkmasını istiyorsanız acentemize gelip başvurmanız yeterlidir. Ukrayna konsolosluğa gönderme gereği olmadığı için aynı gün işlemi yapıp sonuçlandırıyoruz.

Ukrayna Vize Başvurusunu Yapmak İçin Farklı İlde Oturuyorsanız

 Acente dışında yapılan işlemlerde vize merkezine uzaksanız bazı aksaklıkların çıkması çok karşılaşılan bir durumdur. Bu çıkan aksaklıklar vizenizin ret olmasını da getirebilir. Bunun en kolay yolu acentemize başvurmanız olacaktır. Ukrayna vize başvurusu istediğiniz kargo ile bize gönderin aynı gün tüm işlem ve izinleri yapıp kargo ile size göndeririz. Oluşabilecek tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Ukrayna Vize Başvurusunda Fiyatlar

Ukrayna vize başvurusu ülkelerin istediği fiyatları Eğitim, çalışanlar, aile, gezi, araştırma, medya gibi konulara göre vize fiyatları azalıp çoğalmaktadır. Devlete göre farklılık göstereceği gibi bu fiyatlar yıllara göre farklılık gösterebilir.

Büyükelçilik / Konsolosluk
Ukrayna Ankara Büyükelçiliği

Sancak Mah., 512. Sok., No:17, 06550 Yıldız,-Çankaya / ANKARA
Telefon : (+90) 312 441 54 99
Fax : (+90) 312 440 68 15
Email : emb_tr@mfa.gov.ua

Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu

Adakale Sok. ,No: 13, Şenlikköy,-Florya/Bakırköy / İSTANBU
Telefon : (+90) 212 662 25 41
Fax : (+90) 212 662 18 76
Email :ukrist@superonline.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
loadingLoading...
Ülke Bilgileri
Resmi Adı Ukrayna Cumhuriyeti
Bayrak Ukrayna Vizesi
Başkent Kiev
Nüfus 45.70 Milyon
Yüzölçümü 603.550 Km2
Para Birimi Grivna (UAH
Milli Gelir 294.3 Milyar Euro
Enflasyon %12.3
İşsizlik Oranı %4.8
Yaşam Süresi Kadın 74.5 – Erkek 62.3
Telefon Kodu +380

Faydalı Linkler