Ukrayna Vizesi #sehir

Detaylı Bilgi ve Sorularınız İçin Whatsapp Numaramız: 0541 963 1714

Ukrayna Vizesi #sehir İçin Gerekli Evraklar

UKRAYNA TURİSTİK VİZELERİ KALDIRILDI: Ukrayna konsolosluğundan edinilen yazılı bilgilendirme mesajına göre; 15 Ağustos 2012 tarihinden itibaren Turistik amaçlı seyahatlerde Türk Vatandaşları için 6 Ay içerisinde 90 gün vizesiz seyahat uygulaması başlamıştır. 90 Günü aşmamak kaydıyla Ukrayna’da kalabilirler.

1.Pasaport ile seyahat edecek kişiler

 • Pasaportun son 10 yıl içerisinde alınmış olması ve Pasaport geçerlilik süresi en az 180 gün olması gerekmektedir.
 • Boşanma, evlilik vb. durumlarda meydana gelen ad, soyad değişikliklerinden dolayı güncelliğini yitirmiş olan pasaportlarla Ukrayna devletine girişleri kabul edilmemektedir.
 • Pasaportunuzda yırtık , deforme ve benzeri bir hasar var ise kabul edilmeyecektir.

2.Çipli Kimlikle seyahat edecek kişiler

 • Kimlikte TC Kimlik numarası bulunmalıdır. Kimlikte yer alan fotoğraf kişiyi net bir şekilde göstermeli ve kimlik bilgilerinin okunabilir olması gerekmektedir.
 • Ukrayna’ya seyahatte bulunacak kişilerin Yeni çipli kimlik belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Eski kimlikle Ukrayna’ya girişleri kabul edilmemektedir.

Özel Ziyaret Vizesi veya  Ticari Vize almak isteyenler Yan Tarafta Yer alan Özel Ziyaret Vizesi ve Ticari Vize Linklerine Tıklayarak Gerekli Evrak Listesini Görebilirler.

Önemli Not: Ukrayna’ya Turistik Amaçlı Ziyaret Gerçekleştirecek Kişiler Mutlaka Ukrayna’ya gitmeden Önce Otel Rezervasyonu yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Bu Konuda Marina Vize Size Yardımcı olmaya hazırdır. Bu Konu ile ilgili Telefondan Bilgi alabilirsiniz.

Ukrayna Vizesi Örneği

7/24 Destek Hatlarımız

Turkcell    : 0538 954 74 58

Vodafone : 0541 963 17 14

Ukrayna Vize Fiyat Listesi

 • Ukrayna Vizesi Fiyat Listesi 2020 yılına ait olup ücret tablosunda yazılı olan ücretler geçerlidir.
 • Yukarıda yazılı olan fiyatlarımıza Kargo & KDV dâhil değildir.
 • Ukrayna Vizesi Fiyatı belirlenirken Ukrayna Konsolosluğu vize harçları ve hizmet bedelimiz dâhil edilmektedir.
 • Yukarıdaki ücret tablosunda  belirtilen Ukrayna Vize Ücretleri dışında ilave bir ücret talep edilmez.
 • Ukrayna Vize Ücreti tablosuna Kargo & Kurye ücretleri dâhil edilmemiştir, Müşteriye aittir.

Önemli Notlar

 • Marina Vize Başvuru Ofisi Ukrayna Konsolosluğu yetkili acentesidir.
 • Marina Vize Başvuru Ofisi Türkiye’nin herhangi bir ilinde ikamet eden şehir fark etmeksizin sizin adınıza Ukrayna Vizesi Başvurusu yapma hakkına sahiptir.
 • Ukrayna Vize Başvuru işlemleri için Konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. Konsolosluk gerek gördüğü takdirde mülakata gelmeniz zorunludur.
 • İstanbul’da bulunan müşterilerimiz bizzat kendileri ofisimize gelerek veya yetkilendirdiği kişi aracılığıyla yada Kargo&Kurye ile evraklarını bize ulaştırarak Ukrayna Vizesi Müracaatında bulunabilirler.
 • İstanbul dışında bulunan Ukrayna Vizesi almak isteyen müşterilerimiz pasaport ve diğer evraklarını anlaşmalı olduğumuz kargolar Mng kargo, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo aracılığıyla Marina Vize Ofisine Ulaştırabilirler.

D

Ukrayna Vize #sehir

Ukrayna ile Türkiye arasındaki iyi ikili ilişkiler nedeni ile 1 ay süreli ve 1 girişli turistik seyahatler için vize gerekmekse de diğer seyahat türleri için Ukrayna’ya vize almak gerekmektedir. Ukrayna vizesi almak isteyen vatandaşlarımız, Ukrayna Ankara Büyükelçiliği’ne veya Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu’na başvuruda bulunmalıdır. Ukrayna vizesi, yetkili mercilere yapılacak bireysel başvurularla alınabileceği gibi vize danışmanlığı hizmeti veren yetkili acentelerle yapılacak başvurular ile de alınabilmektedir. Marina Vize, Ukrayna vizesi almakta tam yetkili bir acentedir. Tüm Ukrayna vize çeşitleri için profesyonel ve hızlı hizmet sunan acentemiz, sayısız olumlu vize başvurusuna imza atmıştır. Türkiye’nin herhangi ilinden Ukrayna vizesi almak isteyen herkes acentemizle iletişime geçerek kısa sürede onaylı Ukrayna vizesine kavuşabilir.

Ukrayna Vize Örneği

Ukrayna Vize Örneği

Ukrayna Vizesi Nasıl Alınır?

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Ukrayna vize #sehir başvurusu belirlenen yetkili kuruluşlara yapılmaktadır. Ukrayna vize işlemleri başlatılabilmesi için kişinin pasaportunun vize onayına uygun olması gerekmektedir. Pasaportun 1 adet boş vize onay sayfası bulunması ve 2. Sayfasının pasaport sahibi tarafından imzalanmış olması gerekmektedir. Pasaportların yırtık veya yıpranmış olması vize başvurularını geçersiz sayacaktır. Pasaportun Ukrayna’dan dönüş tarihi itibari ile 6 ay daha geçerlilik süresinin bulunması konsolosluk görevlileri tarafından istenmektedir. Pasaportun kurallara uygun olduğundan emin olunduktan sonra vize başvuru dosyası oluşturulmaya başlanır. Ukrayna vizesi başvurusunda 2 adet son 6 ay içerisinde beyaz arka fon üzerine çekilmiş, 35 mm x 45 mm ebatlara sahip biyometrik fotoğraf, Ukrayna seyahati için gidiş/dönüş uçak bileti, Ukrayna’da konaklanacak otel/hotel rezervasyonu ve Ukrayna Vize Başvuru Formu istenmektedir. Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra Ukrayna Vize ücreti ödenerek ödendi dekontu ile birlikte oluşturulan başvuru dosyası konsolosluk/büyükelçilik vize yetkilisine teslim edilir. Yoğunluğa bağlı olarak ortalama 18 iş günü içerisinde vize onayı çıkarak teslim almanız yetkililerce istenecektir. Bireysel yapılan vize başvurularında toplanacak tüm evrakların başvuru sahibi tarafından toplanması zorunlu olduğu gibi başvuru ve onaylı vize teslim alma işlemi için konsolosluğa/büyükelçiliğe gelme zorunluluğu bulunmaktadır. Gereksiz pek çok zaman kaybı yaşatacak bu gelişmeler ve prosedürler ile uğraşmak istemiyorsanız Marina Vize size vize danışmanlığı hizmeti vermeye hazırdır. Ukrayna vizesine sizin adınıza başvuruda bulunacak acentemiz, gerekli tüm belgeleri sizin adınıza kurallara uygun olarak düzenleyerek oluşturduğu başvuru dosyasını elden konsolosluğa teslim edecektir. Konsolosluktan vizeniz onaylandığı gün tarafımızdan teslim alınarak adresinize kargo edilmektedir. Acentemiz ile yaptığınız başvurularda rezervasyonlarınıza kadar olan tüm işlemler acentemiz tarafından gerçekleştirilir. Bizimle iletişime geçerek fotoğraf ve pasaportunuzu tarafımıza iletmeniz ile başlayan başvuru süreci sonuçlanana kadar herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Dilerseniz internet sitemizden Ukrayna vize örneği temin ederek başvuru öncesinde inceleyebilirsiniz.

Ukrayna Vize Çeşitleri

AcentemizdenUkrayna’ya vize danışmanlığı alacak müşterilerimiz, bulunduğu şehirden ayrılmadan diledikleri Ukrayna vize çeşidine başvuruda bulunabilir. Acentemizi tercih eden müşterilerimiz için Ukrayna vizesine başvuruda bulunabilmek için il şartı bulunmamaktadır. Müşterimize verdiğimiz hizmet karşılığı talep ettiğimiz ücret içerisinde tüm konsolosluk masrafları mevcut olup, belirtilen ücretler dışında Ukrayna vize başvurusu için herhangi bir para talep edilmeyecektir.

 • Ukrayna Turist Vizesi:15 Ağustos 2012 tarihinden itibaren uygulanan 1 aylık ve 1 girişli turistik amaçlı Ukrayna seyahatleri gerçekleştirecek Türk vatandaşları için vizeler kaldırılmıştır. Vatandaşlarımızın Ukrayna’ya gitmeden önce otel/hotel rezervasyonlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Acentemiz, her ne kadar vize uygulaması bulunmasa da turistik Ukrayna seyahati gerçekleştireceklere prosedürler konusunda yardımcı olacaktır. Sorularınız için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
 • Ukrayna Çalışma Vizesi:Ukrayna’da faaliyet gösteren şirketlerde çalışabilmek için alınması gereken çalışma vizesi başvurularınızı acentemiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. 1 yıllık olarak verilen Ukrayna Çalışma Vizesi, 18 iş günü içerisinde acentemiz tarafından çıkarılırken, 220 Dolar vize ücreti talep edilmektedir. Vereceğiniz bu ücrette tüm konsolosluk masrafları dahil olup, acentemiz tarafınızdan herhangi bir ilave ücret talep edilmeyecektir.
 • Ukrayna Eğitim Vizesi:Ukrayna’da eğitim görmek isteyen Türk öğrencileri için gerekli olan Ukrayna Eğitim Vizesi başvuruları için acentemizden yardım almak isteyen öğrenciler, eğitim için bavullarını hazırlarken acentemiz onlar adına vize başvurusunda bulunacaktır. Öğrencilerimiz bavullarını hazırladıkları an vizeleri adreslerine teslim edilmiş olacaktır. Ukrayna’da bulunan eğitim kurumu ve Ukrayna resmi makamları dahil olmak üzere tüm yazışmalar ve evrak temini acentemiz tarafından yapılacaktır.
 • Ukrayna Evlilik Vizesi:Ukrayna vatandaşına gönlünü kaptırarak dünya evine girmek isteyen Türk vatandaşları için acentemiz Ukrayna Evlilik Vizesi başvurusunda bulunmaktadır. Evlilik işlemleri için uzun bir prosedür bulunması sebebi ile nikah telaşesinde olan kişiler büyük zorluklar yaşamakta, acentemizden hizmet alarak bu zorlukların üstesinden gelebilmektedirler. Talep olunan evlilik vizesi en kısa süre içerisine acentemiz tarafından alınarak müşterimize kargo ile ulaştırılacaktır.
 • Ukrayna Express Vizesi:Ortalama 18 gün olan Ukrayna Vize süresini kısaltma talebinde bulunan müşterilerimiz için acentemiz Ukrayna Express Vizesi başvurusunda bulunmaktadır. Acentemiz tarafından yapılan Express vize başvuruları 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Express vize talebinde bulunulan vize türüne göre değişmekle birlikte ortalama 110 Dolar ila 240 Dolar arasında değişen ilave ücret talep edilmektedir.
 • Ukrayna Ticari Vize:1 yıl süreli verilen Ukrayna Ticari Vize talebinde bulunacak müşterilerimiz için acentemiz çok girişli ticari vize alabilmektedir. 18 iş günü içerisinde alınan ticari vize için müşterilerimizden 360 Dolar ücret talep edilmektedir. Ticari vize içini Express vize uygulaması isteyen müşterilerimizin vize onayları 3 iş günü içerisinde çıkarken, ödemeleri gereken ücret 600 Dolar olacaktır.

D

Ukrayna Vizesi Adana, Ukrayna Vizesi Adıyaman, Ukrayna Vizesi Afyonkarahisar, Ukrayna Vizesi Ağrı, Ukrayna Vizesi Aksaray, Ukrayna Vizesi Amasya, Ukrayna Vizesi Ankara, Ukrayna Vizesi Antalya, Ukrayna Vizesi Ardahan, Ukrayna Vizesi Artvin, Ukrayna Vizesi Aydın, Ukrayna Vizesi Balıkesir, Ukrayna Vizesi Bartın, Ukrayna Vizesi Batman, Ukrayna Vizesi Bayburt, Ukrayna Vizesi Bilecik, Ukrayna Vizesi Bingöl, Ukrayna Vizesi Bitlis, Ukrayna Vizesi Bolu, Ukrayna Vizesi Burdur, Ukrayna Vizesi Bursa, Ukrayna Vizesi Çanakkale, Ukrayna Vizesi Çankırı, Ukrayna Vizesi Çorum, Ukrayna Vizesi Denizli, Ukrayna Vizesi Diyarbakır, Ukrayna Vizesi Düzce, Ukrayna Vizesi Edirne, Ukrayna Vizesi Elazığ, Ukrayna Vizesi Erzincan, Ukrayna Vizesi Erzurum, Ukrayna Vizesi Eskişehir, Ukrayna Vizesi Gaziantep, Ukrayna Vizesi Giresun, Ukrayna Vizesi Gümüşhane, Ukrayna Vizesi Hakkari, Ukrayna Vizesi Hatay, Ukrayna Vizesi Iğdır, Ukrayna Vizesi Isparta, Ukrayna Vizesi İstanbul, Ukrayna Vizesi İzmir, Ukrayna Vizesi Kahramanmaraş, Ukrayna Vizesi Karabük, Ukrayna Vizesi Karaman, Ukrayna Vizesi Kars, Ukrayna Vizesi Kastamonu, Ukrayna Vizesi Kayseri, Ukrayna Vizesi Kırıkkale, Ukrayna Vizesi Kırklareli, Ukrayna Vizesi Kırşehir, Ukrayna Vizesi Kilis, Ukrayna Vizesi Kocaeli, Ukrayna Vizesi Konya, Ukrayna Vizesi Kütahya, Ukrayna Vizesi Malatya, Ukrayna Vizesi Manisa, Ukrayna Vizesi Mardin, Ukrayna Vizesi Mersin, Ukrayna Vizesi Muğla, Ukrayna Vizesi Muş, Ukrayna Vizesi Nevşehir, Ukrayna Vizesi Niğde, Ukrayna Vizesi Ordu, Ukrayna Vizesi Osmaniye, Ukrayna Vizesi Rize, Ukrayna Vizesi Sakarya, Ukrayna Vizesi Samsun, Ukrayna Vizesi Siirt, Ukrayna Vizesi Sinop, Ukrayna Vizesi Sivas, Ukrayna Vizesi Şanlıurfa, Ukrayna Vizesi Şırnak, Ukrayna Vizesi Tekirdağ, Ukrayna Vizesi Tokat, Ukrayna Vizesi Trabzon, Ukrayna Vizesi Tunceli, Ukrayna Vizesi Uşak, Ukrayna Vizesi Van, Ukrayna Vizesi Yalova, Ukrayna Vizesi Yozgat, Ukrayna Vizesi Zonguldak, Ukrayna Vizesi Kıbrıs, Ukrayna Vizesi KKTC