Kurumsal
Marina Vize olarak uzun yıllar süre gelen sektör tecrübemiz,her biri alanında uzman profesyonel kadromuz ve koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışımız ile vize işlemlerinden uçak biletine , otel rezervasyonundan yurt içi ve yurt dışı turlara bir çok konuda müşterilerimizin profesyonel çözüm ortağı oluyoruz.

   A Grubu seyahat acentası belgesine sahip olan Marina Vize her koşulda en iyi hizmeti sağlamak amacıyla kurulmuş ve kalite,güven ve müşteri memnuniyeti mottosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.Firmamız müşterilerimizin seyahat ve tatilleri için gerekli olan tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak profesyonel çözümler üretmekte , kurumsal ve bireysel müşterilerimizin kusursuz bir seyahat yada tatil geçirmesini sağlamaktadır. Türkiye’nin önde gelen seyahat acentelerinden biri olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemekteyiz.

   Marina Vize bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Marina Vize ile,vize gerektiren tüm dünya ülkeleri için vize talebinde bulunan müşterilerimize alanında uzman, araştırmacı, yenilikçi, ve yasal mevzuatları takip eden profesyonel kadromuz ile profesyonel vize danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.Vize talebinde bulunan tüm müşterilerimizin vize işlemlerini multidisipiliner bir yönetim anlayışı ve titizlikle yürütüyor, müşterilerimizin vizelerini en kısa zaman diliminde uygun fiyatlar ile kolayca çıkartıyoruz.Bugüne kadar bireysel ve kurumsal bir çok müşterimizin vize işlemlerini başarı ile tamamlayan Firmamız ile sizlerde vizenizi kolayca çıkartabilirsiniz.

   Profesyonel kadromuz, kaliteli hizmet ve güvene dayanan hizmet anlayışımız ile elde ettiğimiz yüksek müşteri memnuniyetini daha yukarılara taşıyarak hizmet verdiğimiz seyahat acentacalığı ve vize danışmanlığı konularında pazar lideri olmak ve hizmetlerimizin ve ürünlerimizin kalitesi ile tüketicilerin birinci tercihi olarak pazar liderliğimizin sürdürülebilir olmasını sağlamak.

   Faaliyet gösterdiğimiz hizmet alanlarında bireye ve toplumlara saygılı,ahlaki ilkelere bağlı,hukuku gözeten ,kaliteli hizmet ile müşteri faydasını ve memnuniyetini öncelikli tutan bir bakış açısı ile seyahat acentacalığı ve vize danışmanlığı konularında müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.


MARKALARIMIZ


tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.