show 300x249Sektörel Başarı – Show TV – Marina Vize Röportajı

Türkiye’nin en çok izlenen kanalı Show Tv , İstanbul Aksaray’daki ofisimize konuk oldu. Show tv’de cumartesi  günleri yayınlanan Sektörel Başarı programının röportaj talebi doğrultusunda Firmamızın genel müdürü ile röportaj gerçekleştirildi. Programın içeriği Vize almak isteyen bir çok vatandaşın karşılaştığı sorunlar ve  sorunların aşılması hususunda Genel Müdürümüzün verdiği cevapları program içerisinde bulabilirsiniz.

|Devamını Gör

akit 300x249 Yeni Akit Gazetesi – Marina Vize Röportajı

Türkiye’nin En çok okunan günlük gazetelerden biri olan Yeni Akit Gazetesi  Firmamızın Genel Müdürü ile yaptığı bu röportajda ‘Rusya’ya vize var mı?’, ‘Rusya vizesi için hangi evraklara ihtiyacım var?’, ‘Rusya vizesi kaç günde çıkar?’,’Rusya vizesi nasıl alabilirim?’ ve Rusya vizesi hakkında merak edilen bütün detayları röportajın içeriğinde bulabilirsiniz.

|Devamını Gör

halkinhabercisi 1 300x249Halkinhabercisi.com ‘da Firmamız Hakkında Yer alan makale

Türkiye’nin en çok okunan siyasi haber içerikli İnternet haber sitesi ile halkinhabercisi.com da Firmamız hakkında yayınlanan makale.

|Devamını Gör

turizmhabermerkezi 300x249Turizmhabermerkezi.net – Marina Vize Röportajı

Sektörünün en çok okunan haber sitelerinden turizmhabermerkezi.net ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızda sıkça sorulan ‘Rusya’ya vize kalktı mı?’, ‘Rusya vizesi nasıl alınır?’  gibi  bir çok soruya yanıt verdik.

|Devamını Gör