Yeniakit gazetesinin firmamızın müdürü ile yaptığı röportaj

Ekonomik anlamda pek çok ülkeye nazaran biraz daha yüksek bütçe gerektirmesine karşın, Türklerin Rusya’ya olan ilgisi dikkat çeken bir boyuta ulaştı. Çok sayıda kişi Rusya vizesi almak için şimdiden sıraya girdi.  Bu konuyu Marina Turizm Şirket Müdürü Murat Taşkaya ile konuştuk. Sorularımızı yanıtlayan Taşkaya’ya göre Türklerin bu ilgisinin bir değil, birkaç nedeni var.

Uzun yıllardır Rusya vizesi almak isteyenler Marina Turizm’in kapısını çalıyor. Konuyu sizinle birlikte değerlendirmek istedik. Türkler son yıllarda yurt dışı tatili için neden Rusya’yı seçiyor?

Aslında bu ilginin sadece tek bir nedeni yok. Rusya her zaman için tüm dünyada turistik açıdan ilgi gören bir ülke olmuştur. Tarihi, bir dönem farklı bir rejimle yönetilmiş olması, turistik açıdan ilgi gören yapılara sahip olması gibi unsurlar, insanların bu ülkeyi görmek istemesini beraberinde getiriyor. Fakat bu ilginin tamamını turizme bağlamak yanlış olur.  Devamını Okumak İçin Tıklayın

4.8 / 5 ( votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.