Vize Sorgulama

Marina Vize

Vize Durumu Sorgulama Sistemi

Ayrıntılı Bilgi İçin +0212 530 04 31

Vize Sorgulama İşlemleriniz Bir Tık Uzağınızda

Marina Vize Başvuru Merkezini tercih ederek iş seyahatlerinden tatillere kadar birçok süreci tek noktadan yönetebilirsiniz. Tekli noktan çoklu hizmetler sunan Marina Vize Başvuru Merkezi, sizlere her koşulda en iyi hizmeti sağlamak için vize sorgulama ekranını faaliyete geçirmiştir. Herkese ve her yere vize sloganı ile yola çıkan Marina Vize Başvuru Merkezi, vize durumu sorgulama sistemi sayesinde bulunduğunuz her yerden ve günün her saatinde vizenizin çıkıp çıkmadığını sorgulamanıza yardımcı olur. Vize sorgulama sistemine cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Rusya, Cezayir, Romanya, Bulgaristan, Pakistan, Ukrayna ve çok daha fazla ülke için başvuruda bulunduğunuz vizelerin vize sorgulama ekranı ile sonucunun görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Vize Sorgulama Ekranı Çok Pratik

Vize sorgulama ekranımızdan faydalanmak için sizlere başvuru esnasında verdiğimiz referans numaranızı ve soyadınızı vize sorgulama ekranına girmeniz yeterlidir. 1 saniyeden kısa bir süre içerisinde vize sorgulama sonucunuzu karşınızda bulabilirsiniz. Vize sorgulama hakkında detaylı bilgi almak isterseniz 0 212 530 0431 no.lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Vize sorgulama ve vize alma süreci ile ilgili merak ettiğiniz her şey hakkında güler yüzlü ve profesyonellerimiz ve sizlere destek sunan alanında uzman ekibimiz merak ettiğiniz tüm soruları sabırla yanıtlayacaktır. Siz de günün her saatinde vize başvurusunda bulunmak için danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Vize Sorgulamada Kesin Sonuçlar

Başvuruda bulunduğunuz ülke ile ilgili izin belgeleriniz için vize sorgulama ekranı üzerinden takipte bulabilirsiniz. Bulunduğunuz her yerde ve günün her saatinde vizenizi sorgulamanıza olanak sağlayan vize sorgulama ekranı zamandan büyük ölçüde tasarruf ettirir. Vizenizi kendi başınıza sorgulamak istemiyorsanız çağrı merkezimize bağlanarak referans numaranız ve soyadınızı vermeniz durumunda da ekip arkadaşlarımız vize sorgulama işlemini sizin adınıza gerçekleştirecektir. Tüm vize sürecinin başından sonuna kadar basit bir şekilde tamamlanmasına olanak sağlayan Marina Vize Başvuru Merkezi ile vize almak çok kolay! Siz de profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin. Vize ile misafir kabul eden ülkeler için seyahat planınızda herhangi bir pürüz çıkmasını istemiyorsanız siz de Marina Vize Başvuru Merkezine danışın.

COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.