Yurtdışındaki Türkiye Temsilcilikleri

Yurt Dışındaki Türkiye Temsilcilikleri ile İçiniz Rahat Olsun

Büyükelçilik, konsolosluk, fahri konsolosluk, ateşelik, müşavirlik kapsamında hizmet veren yurt dışındaki Türkiye temsilcilikleri ile yurt dışına çıktığınızda herhangi bir problem olması durumunda iletişime geçebilirsiniz. Yurt dışındaki Türkiye temsilcilikleri dahilinde görev alan personeller hizmeti esas alarak yabancı devletlerde ulusal çıkarların savunulması konusunda destek verirler. Ulusal çıkarların koordine edilmesi ve korunması konusunda da hizmetlerini sunan yurt dışındaki Türkiye temsilcilikleri, Türkiye'de bulunan ve bağlı olan bakanlık veya kurumun bilgi alma ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlüdür. Ülkemizle ilgili değerin korunması adına destek veren yurt dışındaki Türkiye temsilcilikleri, bulunduğunuz ülkede herhangi bir problem yaşamanız durumunda da sizlere yardımcı olacaktır.

Yurt Dışındaki Türkiye Temsilcilikleri ile Yolculuklarınız Güvenli Geçecek

Yurt dışındaki Türkiye temsilcilikleri söz konusu ülkelerde görev alan kamu personelinin görev ve sorumluluklarını denetlemekle yükümlüdür. Eğer bir iş amacıyla yurt dışına çıkıyorsanız yurt dışındaki Türkiye temsilcilikleri ile temas halinde olmanız gerekebilir. Bakanlıklar ve başbakanlık tarafından çeşitli amaçlar ile çıkarılan emirler, talimatlar, yönetmelikler ve kanunların hem duyurulması hem de uygulanması konusunda hizmet veren büyükelçiliklerde titizlik ve duyarlılık kapsamında yurtdışı temsilcilikleri sağlanır. Ziyaret ettiğiniz ülkelerde de hem güven içerisinde tatilinizi tamamlamanızı sağlayan hem de oluşabilecek sorunlarda stressiz bir şekilde süreci tamamlamanızı sağlayan yurt dışındaki Türkiye temsilcilikleri sayesinde siz ve yanınızda bulunan diğer vatandaşlarımız seyahat sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlayacak.

Yurt Dışındaki Türkiye Temsilciliklerine Hızlıca Ulaşın

Ülkemizin yurt dışında temsil edilmesini sağlayan yurtdışı temsilcilikleri mesleki yeterliliği ve bilgisi üye olan kişilerdir. Bu nedenle de yurt dışında yurt dışında bulunmanızı etkileyen bir sorun ile karşılaşmanız durumunda direkt olarak yurt dışı temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Yurt dışı temsilcilikleri vasıtasıyla ziyaret ettiğiniz ülkelerdeki sorunları çözebilirsiniz. Pasaportunuzun kaybolması veya kanunların bilinmeden çiğnenmesi gibi istenmeyen durumlar için danışabileceğiniz yurt dışındaki Türkiye temsilcilikleri, haklarınızı korumada yanınızda olacaktır. Yurt dışında kendinizi vatanınızdaymış gibi güvende hissetmeniz için oldukça avantajlı olan yurt dışındaki Türkiye temsilciliklerinin hangi şehirlerde olduğunu sayfamızdan görebilir ve not alabilirsiniz. Günün her saatinde ve dilediğiniz lokasyondan yurt dışındaki Türkiye temsilcilikleri sekmemize tıklayarak da hangi ülkede hangi seviyede temsil edildiğimizi ve temsilciliğimizin nerede olduğunu kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.