Detaylı Bilgi ve Sorularınız İçin Whatsapp Numaramız: 0541 963 1714

Tuvalu Ticari Vize

Tuvalu Ticari Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Tuvalu Ticari Vize için Gerekli Evraklar Aşağıdaki Gibidir.

 

  • Tuvalu Vizesi: Umuma mahsus pasaport hamilleri 30 gün süreyle Tuvalu vizesi almalrına gerek yoktur. Hizmet, hususi ve diplomatik pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır.

 

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Umuma Mahsus (Bordo), Hususi (Yeşil) ve Hizmet Pasaport sahipleri  Tuvalu Çalışma Vizesi, Tuvalu Öğrenci vizesi  ve Tuvalu Aile Birleşimi Vizesi alacak kişilerin Tuvalu Konsolosluğuna Müracaat  yapmaları gerekmektedir. Tuvalu Vizesi Hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Sosyal Medya Hesaplarından 7/24 Bize Ulaşabilirsiniz. 

 

  • Tuvalu Turist Vizesi: Umuma mahsus pasaport hamilleri 30 gün süreyle vizeden muaftır. Hizmet, hususi ve diplomatik pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır.

 

  • Tuvalu Ticari Vize: Umuma mahsus pasaport hamilleri 30 gün süreyle vizeden muaftır. Hizmet, hususi ve diplomatik pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır.

 

  • Tuvalu Fuar Vizesi: Umuma mahsus pasaport hamilleri 30 gün süreyle vizeden muaftır. Hizmet, hususi ve diplomatik pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır.

 

  • Tuvalu Çalışma Vizesi: Anılan ülkede çalışma iznine sahip olmak için, Tuvalu Çalışma Bakanlığı birimine başvuru yapılması zorunludur. İzni alabilmek için çeşitli belgeler istenmektedir. Onaylanan izinler, 6 ay ya da 1 yıl süre için verilmektedir. Eğer, çok büyük bir yatırım söz konusu ise istisnai durumlarda 2 yıllık çalışma izni verilebilmektedir. Çalışma iznine sahip olan kişiler, izinde belirtilen iş yeri dışında çalışamazlar. Çalışma Vizesi işlemleri acentemiz tarafından yapılmamaktadır. Lütfen Konsoloslukla İletişime geçiniz. Diğer Ülke Vizeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Sosyal Medya Hesaplarından 7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

  • Tuvalu Eğitim Vizesi:  Tuvalu ülkesinde bulunan herhangi bir üniversitenin kabul davetiyesini alan öğrenciler, eğitim ya da vize danışmanlığı yapan firmalardan destek alarak gerekli belgeleri hazırlayabilirler. Öğrencilerden istenen belgeler detaylı bilgi almak için Tuvalu Konsolosluğuna Müracaat  yapmaları gerekmektedir. Tuvalu Eğitim Vizesi işlemleri acentemiz tarafından yapılmamaktadır. Lütfen Konsoloslukla İletişime geçiniz. Diğer Ülke Vizeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Sosyal Medya Hesaplarından 7/24 Bize Ulaşabilirsiniz.

 

  • Tuvalu Aile Birleşim Vizesi (Tuvalu Evlilik Vizesi): Tuvalu vatandaşı ile evliyseniz ya da orda oturumu olan eşinizden dolayı vize almak isteyen kişilerin Aile birleşim vizesi almaları gerekmektedir. Aile Birleşim vizesi hakkında detaylı bilgi almak için Tuvalu Konsolosluğuna Müracaat  yapmaları gerekmektedir. Tuvalu Aile birleşim Vizesi işlemleri acentemiz tarafından yapılmamaktadır. Lütfen Konsoloslukla İletişime geçiniz. Diğer Ülke Vizeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Sosyal Medya Hesaplarından 7/24 Bize Ulaşabilirsiniz.
Marina Vize
Marina Vize
Marina Vize

  Tuvalu Ticari Vize Ücreti

Vize Süresi Vize Tipi Giriş Sayısı İşlem Süresi Toplam Ücret

Büyükelçilik / Konsolosluk

 Tuvalu Ankara Büyükelçiliği

Tuvalu'nun Türkiye'de elçiliği bulunmamaktadır.

 Tuvalu İstanbul Başkonsolosluğu

Tuvalu'nun Türkiye'de konsolosluğu bulunmamaktadır.

Ülke Bilgileri

Resmi Adı Tuvalu
Bayrak
Başkent Funafuti
Nüfus 11.508
Yüzölçümü 26 km2
Para Birimi Avustralya doları
Milli Gelir 36 milyon $
Enflasyon %0,501
İşsizlik Oranı %8,49
Yaşam Süresi Resmi Veri Yok
Telefon Kodu +688
4.90 / 5 ( 511 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi - KVKK Aydınlatma Metni

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.