1 Günde Etiyopya Turistik Vizeniz Hazır

Etiyopya tatil planlarınız için vize için zaman ayırmanıza gerek kalmadı. Her yıl dünya genelinden birçok turistin ziyaret ettiği Etiyopya’nın önümüzdeki yıllarda popülerliğini artırması bekleniyor. Afrika’nın kültürünü yaşamak,doğal güzelliklerini görmek için her yıl binlerce Türk vatandaşı Etiyopya tatil planı yapıyor. Tatil planlarında insanların vize konusunda endişe duydukları bilinmektedir. Etiyopya tatil planlarınız için vize için zaman ayırmanıza gerek kalmadı. Etiyopya vizesi için Türk vatandaşlarına zorluk çıkarılmadan yardımcı olunmaktadır. Bu noktada hizmet aldığınız vize danışmanlık merkezinin de önemini atlamamak gerekiyor.

Alanında uzman ve deneyim sahibi olmayan vize danışmanlık merkezleri tarafından verilen hizmetlerde gereklilikler konusunda problemler yaşanabildiğinden dolayı vize süreci uzayabilmektedir.

Sadece 1 Günde Etiyopya Vizeniz Hazır

Marina Vize Başvuru Merkezi danışmanlarından Etiyopya vize başvurularınızı sadece 1 günde sonuçlandırabiliyor. Tatil planlarınız arasında bir de vize sürecinin stresini yaşamak istemiyorsanız aşağıda yer alan numaralardan iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Süper Expres turistik adı verilen bu vize sayesinde 1 ay süreyle geçerli olacak vizenizi alabilirsiniz. Vizenin başvuru tarihinden itibaren sadece 1 günde sonuçlanması sağlanmaktadır. Süper Expres Etiyopya vize ücreti 250 dolardır. Bu ücretin içerisinde Etiyopya Konsolosluğu vize harçları ve hizmet bedeli yer almaktadır. Marina Vize Merkezi danışmanları tarafından belirtilen ücretin haricinde her hangi bir ödeme talep edilmez. Başvuru için neler gerekli olduğu konusunda detaylı bilgi almak için iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (513 votes)

Yorum Ekle

İsim gerekli
E-mail gerekli

Yorum gerekli
KVKK Metin onayı gerekli!
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi - KVKK Aydınlatma Metni

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.