2 Gün İçerisinde Rusya Vizesi

Tarihi dokusuyla dikkatleri üzerine çeken Rusya’ya turistik bir gezi planlayanların öncelikle Rusya vizesi alması gerekiyor. Her yıl yüz binlerde Türk vatandaşı Rusya’ya turistik amaçlı olarak gitmekte ve gezip gördükleri Rus şehirleri karşısında büyülenmiş bir şekilde geri dönmektedirler. Sizler de son derece büyük yüz ölçümüne sahip Rusya’yı gezip görmek istiyorsanız vize sürecinizi başlatabilir ve 2 gün gibi oldukça kısa bir süre içerisinde vizenizi alabilirsiniz.

Rusya Vizesi İçin Gerekli Olan Evraklar

Her ülkenin vize kurallarında olduğu gibi Rusya vizesi için de gereklilikler zaman içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Sitemizde yer alan kurallar güncel tutulmaya çalışılsa da sürecin sekteye uğramaması için güncel gereklilikleri öğrenmek için iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Rusya vize işlemleri için Marina Vize Merkezi profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Vize işlemleri için gerekli olan evraklar;

Rusya Vizesi

  • Planlamış olduğunuz Rusya tatilinin bittiği günden itibaren en az 6 ay daha geçerli olan ve son 10 yıl içerisinde almış olduğunuz pasaport.
  • Pasaportta yer alan kişisel bilgilerin güncel bilgileriniz ile aynı olması büyük önem taşımaktadır.
  • Başvuru tarihi baz alınarak son 6 ay içerisinde çekilmiş biyometrik fotoğraf.
  • Güncel fotoğrafınızın yer aldığı kimlik fotokopisi.
  • Seyahat acentesi tarafından verilecek olan Voucher belgesi.
  • Yabancı uyruklu vatandaşlar için ikamet belgesi.
  • Eksiksiz bir şekilde doldurulmuş vize başvuru formu.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (420 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.