4 Günde Pakistan Vizeniz Hazır

Türkiye ve Pakistan arasında gerçekleştirilen iş birlikleri ve ticaret hacmi sürekli olarak artış gösteriyor. Vize başvuru sayılarına bakıldığında ise her geçen gün ciddi bir artışın yaşandığı net bir şekilde görülmektedir. Pakistan’a vize gerekiyor mu? sorusuna evet cevabı verildiğinde birçok kişinin şaşkınlık yaşadığı bilinmektedir. Son derece başarılı ikili ilişkileri bulunan iki ülkenin birbirlerine vize uygulamaması bekleniyor. Pakistan seyahatiniz için vize gerekiyor olsa da oldukça kısa süre içerisinde vizenizi alabilmektesiniz.

Kısa Sürede Pakistan Vizeniz Hazır

Pakistan için alacağınız vizenin türü ve süresi her ne kadar değişiklik gösterirse göstersin 4 iş günü içerisinde vize başvuruları sonuçlandırılmaktadır. Seyahatlerinizde vize probleminden dolayı her hangi bir aksama yaşanmaması için alanında uzman bir merkezden hizmet almanız oldukça büyük bir önem taşıyor. Aksi taktirde vize sürenizin uzamasının yanı sıra olumsuz sonuçlanma ihtimali de artış gösterebilir.

Marina Vize Başvuru Merkezi  tarafından uzun yıllardır sorunsuz ve hızlı bir şekilde Pakistan vize süreci yönetilmektedir.

Pakistan Vize

Evrak Hazırlama Sürecinde Marina Vize Farkı

Pakistan vizesi için gerekli olan evrakların hazırlanması sürecinde gerekli tüm destek Marina Vize Merkezi tarafından sağlanmaktadır.

  • Seyahat için gerekli rezervasyonlar geçici olarak yapılabilmektedir.
  • Konaklama için geçici otel rezervasyonları sağlanmaktadır.
  • Yurt dışı seyahat için zorunlu olan sağlık sigortası yapılmaktadır.

Vize başvurunuzun problemsiz yapılabilmesi için gerekli olan evrakların tamamı ve tüm detayları Marina Vize Merkezi internet sitesinde yer almaktadır. Başvuru öncesinde belgelerin hazırlanması süreci oldukça hızlandırmaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (420 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.