5 Günde Bulgaristan Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi Alın

Bulgaristan’da yaşayan çok fazla Türk bulunmaktadır. Durum böyle olunca da Türkiye’den Bulgaristan’a gitmek isteyen Türk vatandaşlarının sayısı bir hayli fazladır. Eğer sizin de akrabalarınızdan bir ya da birkaçı Bulgaristan’da yaşıyorsa; herhangi bir sorun yaşamadan onların yanına gidebilir ve onlarla hasret gidermeye başlayabilirsiniz. Bu hasrete son vermek için yapmanız gereken tek şey var: Bulgaristan Vizesi almak. Bu da çok zor bir süreç değildir. Bulgaristan Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurusu için Marina Vize Başvuru Merkezimizle iletişime geçmeniz tüm engelleri yıkmanıza yetecektir.

Bulgaristan Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bulgaristan Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi için gerekli evraklar bulunmaktadır. Eğer aşağıda sıraladığımız evrakları eksiksiz olarak tamamlarsanız; vizeyi almamak için hiçbir sebebiniz olmaz. Sadece bir süre beklemek zorunda kalacaksınız. Ancak vize başvurularınız için Marina Vize Başvuru Merkezi olarak bizi tercih ederseniz; bu noktada çok beklemenize de gerek kalmayacak.

  • Öncelikle pasaportunuz ziyaretiniz bittikten 1 sene sonraya kadar geçerli olmalıdır. Eğer bu süreç zarfında pasaportunuzun süresi dolacaksa kesinlikle yeniletmeniz gerekiyor.
  • Birçok ülke 6 aylık sınır koysa da; Bulgaristan sizden 3 aylık süreç içerisinde çekilmiş fotoğraf talep etmektedir. Bu fotoğrafların sayısı 2 tane olup biyometrik olarak çekilmelidir.
  • Bulgaristan’a gitmek için yaptığınız vize başvurunuzu takip için bir evrak bulunmaktadır. Bunu da evraklar listesine imzalanmış şekilde eklemeniz gerekmektedir.
  • Bulgaristan’da bulunan yakınınızdan onaylı bir davetiye almanız gerekiyor.
  • Kendinize ait e-devlet üzerinden alınmış vukuatlı nüfus örneğini evrak dosyanıza eklemeyi unutmayın.
  • Banka hesabınıza ait bilgileri istemektedirler. Bunu istemelerinin sebebi; bankanızdaki para tutarına bakarak sizin orada yaşamınızı devam ettirecek düzeyde paranızın olup olmadığını bilmek istemeleridir.
  • Bulgaristan’daki akrabalarınızda kimlik kartı yerine Liçna Karta bulunmaktadır. Bunun fotokopisi gerekmektedir.
  • Son olarak 18 yaş altında Bulgaristan’a gidecekler için anne ve babaları tarafından verilen onaylı muvafakatname gerekmektedir.

En Kısa Sürede Bulgaristan Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Bulgaristan’da yaşayan aile ya da akrabalarınızı görmek için çok fazla sabırsızlandığınızı düşünerek hızlı işlemlerimizi Marina Vize Başvuru Merkezi olarak devreye koyuyoruz. Özellikle Bulgaristan Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi onaylatmak isteyen kişilerin işlemlerini daha hızlı ve süratli şekilde yerine getirerek akraba hasretine son vermeyi amaçlıyoruz. Bu kapsamda vize onaylatma işlemlerinizi en fazla 5 iş günü içerisinde tamamlamaktayız.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

Bulgaristan Ankara Büyükelçiliği

Adres: Remzi Oğuz Arık Mh., 06540 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 427 51 42

T.C. Sofya Büyükelçiliği

Adres: Boulevard Vasil Levski No: 80 1000 Sofia Bulgaria

Telefon: +359 2 935 55 00

4.8 / 5 ( votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.