Amerika Turistik Vize Ücreti Ne Kadar?

Amerika turistik vize almak isteyenler ilk olarak vize ücretlerini merak etmektedirler. Özellikle son bir kaç yıldır Amerika tarafından genel itibariyle uzun süre geçerli vizeler verilmeye başlaması başvuru sayılarında artışa sebep oldu. Diğer ülke vizelerinden farklı olarak Amerika için vize alınmak istendiğinde konsolosluk tarafından mülakat zorunlu tutulmaktadır. Mülakat yapılmasının genel amacı ise başvuru yapan kişilerin geri döneceğinden emin olunmak istenmesidir.

Kişilerin maddi durumlarına, mesleklerine ve geçmiş seyahat deneyimleri gibi birçok kritere göre Amerika tarafından vize süreleri belirleniyor. Kriterlere bağlı olarak 10 yıla kadar geçerlilik süresine sahip turistik vize verilebildiği ise dikkatlerden kaçmıyor. 

Amerika İçin Turistik Vize Ücretleri

Amerika için turistik vize sürecinde işlemler 5 iş günü civarında sürmektedir. Vizenin geçerlilik süresi ve kaç giriş çıkış hakkına sahip olacağı ise konsolosluk kararıyla belirlenmektedir. Marina Vize Başvuru Merkezi bünyesinde görev alan profesyonel danışmanlar tarafından Amerika vizesi için süreç hassas bir şekilde takip edilmektedir. Amerika için turistik vize ücreti;

  • Amerika turistik vize ücreti 220 USD / Giriş sayısı ve geçerlilik süresi konsolosluk tarafından belirlenir.

Detaylı bilgi ve vize başvurusu için aşağıda iletişim detayları yer almaktadır. Ayrıca gerekli evraklar ile ilgili bilgilere internet sitesinin vizeler bölümünden erişim sağlanabilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (418 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.