Belçika Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Belçika vizesi alabilmek için öncelikle gerekli evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması gerekiyor. Vizenin sorunsuz ve tahmin edilen süre içerisinde alınabilmesi için gerekliliklerin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi büyük bir önem taşıyor. Sanılanın aksine günümüz şartlarında özellikle Avrupa ülkelerine vize almak son derece kısa bir sürebilmektedir. Kişilerin geçmiş seyahat deneyimleri, maddi durumları gibi detaylar süreci etkileyebilmektedir. Daha önce sorunsuz bir şekilde seyahat etmiş ve problem yaşamamış kişilerin vizeleri daha erken sürede çıkabiliyor. Konsolosluk tarafından standart incelemelerin haricinde ekstra incelemeler yapılması gerekiyorsa süreç uzayabilmektedir.

Belçika ve Türkiye arasında ikili ilişkilerin gelişmesi de vize sürecinin kısalmasında oldukça etkili oluyor. Belçika için vize almadan önce gidiş amacının belirlenmesi ve buna göre başvurulması gerekiyor. Gidiş amacına ve kişinin mesleki durumuna göre talep edilen belgelerde değişiklikler meydana geldiği görülebiliyor.

Belçika Vizesi Kaç Günde Alınabilir?

Vize sürecinde hizmet alınan danışmanlık merkezinin önemi bu noktada ön plana çıkıyor. Daha önce Belçika için çok sayıda vize veren ve profesyonel çalışma prensibine sahip merkezler de herhangi bir problem yaşanmayacaktır. Lakin Belçika konusunda deneyim ve bilgi sahibi olmayan danışmanlardan hizmet alınması durumunda istenmeyen durumların ortaya çıkabileceği unutulmamalıdır.

Marina Vize Merkezi bünyesinde hizmet veren profesyonel danışmanlar Belçika için gerekli olan tüm gerekliliklerin yerine getirildiğinden emin olduktan sonra resmi süreci başlatmaktadır. Bu sayede de problem yaşanmadan 10 iş günü içerisinde vize hazır olmaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: 
info@marinavize.com
Web: 
https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (217 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.