Bulgaristan Turistik Vize Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bordo pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Bulgaristan seyahatlerinde vize almaları gereklidir. Bulgaristan Turistik Vize işlemleri sırasında istenilen pasaportların hasar görmemiş ve yıpranmamış olması aynı zamanda en az bir sayfasının boş olması zorunludur. Başvurularda kullanılacak pasaportun seyahatin bitiminden sonrada geçerlilik süresi en az 6 ay olmalıdır. Vize başvurusu Bulgaristan Konsolosluğuna yapılır ve istenen evraklar konsolosluğa teslim edilir. Bulgaristan Konsolosluğu tarafından kabul edilecek evraklar eksiksiz olmalıdır. Pasaport yanı sıra 2 adet beyaz arka fonlu biyometrik fotoğraf istenmektedir. Teslim edeceğiniz fotoğrafları çektirdiğiniz süre 6 ay öncesini geçmemelidir. Bulgaristan Turistik Vize 2020 yılında gerçekleştirmek istediğiniz seyahatleriniz için yetkili firmamız tarafından güvenle takip edilmektedir. Gerekli evrakların temini ve tesliminde size yardımcı olacak olan Marina Vize Başvuru Merkezi birçok ülke seyahatlerinde olduğu gibi Bulgaristan seyahatlerinizde de sizin yanınızda olan tam yetkili bir firmadır.

Bulgaristan Turistik Vize Nasıl Alınır?

Bulgaristan Turistik Vize başvurusu Bulgaristan Konsolosluğuna yapılmaktadır.

Bulgaristan konsolosluğu tarafından her vize türü için belirlenen evraklar farklıdır. Bu evraklar konsolosluğun inisiyatifi dahilinde olup değişiklik gösterebilmektedir. Bulgaristan Turistik Vize işlemleri gerçekleştirilirken öncelikle kimlik ve seyahat planı detaylarını gösteren vize başvuru formu doldurulmalıdır. Reşit olan kişiler kendileri doldururken reşit olmamış kişiler için ebeveyn imzalı formlar kabul edilmektedir. İstenen evraklar konsolosluğun talebi doğrultusunda sıralama yapılarak teslim edilebilir. Doldurulan formun yanı sıra konsolosluğa başvuru dilekçesi yazılır ve başvuru sahibi tarafından imzalanır. Marina Vize Başvuru Merkezi tarafından başvuru formu ve dilekçe sizin adınıza eksiksiz olarak doldurulur. Ayrıca uçak bileti ve Bulgaristan’da kalacağınız yer için konaklama rezervasyonları firmamız tarafından yapılmakta ve Marina Vize Başvuru Merkezi vizenizi kısa zamanda almanıza yardımcı olmaktadır.

Türkiye’nin her yerinden bize başvurarak Bulgaristan Turistik Vize ücreti ve vize alımlarında izlenmesi gereken yol ve alım süresi ile ilgili aynı zamanda temin edilecek evraklar hakkında bilgi alabilir ve danışmanlığımız sayesinde hızlı sonuca ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her ilinden online yapacağınız başvurularda pasaport ve evraklarınız bize ulaştırdığınızda hemen işleme alınır ve vizeniz çıktıktan sonra kargo ile adresinize teslim edilir. Talep ettiğimiz ücretlere konsolosluk harçları ve danışmanlık ücretimizi dahildir.

Bulgaristan Turistik Vize Kaç Günde Çıkar?

Bulgaristan turistik vizesi almak için teslim edilmesi gereken resmi evrakların 30 günlük sürede ibraz edilmesi gerekmektedir. Bulgaristan Turistik Vize danışmanlığı ile temin edeceğiniz resmi evraklar eksiksiz ve tam olacaktır. Marina Vize Başvuru Merkezi tarafından gerçekleştireceğiniz başvurular size en kısa zamanda olumlu dönüşler yapılmasını sağlayacaktır. Bulgaristan Turistik Vize gerekli evraklar konsolosluk tarafından istenirken vize harç bedelleri başvuru sahibi kişilerin vatandaşı oldukları ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Eksiksiz ve düzenli yapılacak evrakların teslimi sonunda vize başvurusu ortalama 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılır. Resmi tatil günleri ve benzer durumlarda bu süre uzayabilmekte olup seyahat etmeyi planladığınız günün bir ay öncesinde başvurularınızın yapılması doğacak sıkıntıların önüne geçilmesi açısından önem taşımaktadır. Bulgaristan turistik vize alımlarında sizin yanınızda olan firmamız Bulgaristan Turistik Vize alımlarında tam yetkilidir. Ayrıca Bulgaristan ticari vizesi, acil vize, ekspres vize ve transit vizesi alımlarında da size yardımcı olan yetkili bir firmadır ve tüm vize işlemlerinizi gerçekleştirirken size yardımcı olmanın gururunu yaşamaktadır.

başvurunuzu size verilen fiyat listesi üzerinden herhangi bir ek ücret talep etmeden ve konsolosluk harcı dahil olarak yapmakta olan yetkili firmamız konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan bütün evraklarınızı hazırlamanıza yardımcı olmakta ve belirlenen sürede vizenize olumlu dönüş almanızı sağlamaktadır.

4.8 / 5 (218 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.