Bulgaristan Vize Ücreti 2020 Ne Kadar

Bulgaristan Vize İşlemleri

Bulgaristan vize işlemleri için randevu süreçleri, uçak&otel rezervasyonları, profesyonel vize desteği, seyahat sigortası, evraklar hakkında acentemiz ile çalışabilirsiniz. Marina Vize her türlü Bulgaristan vize işlemlerini sizin adınıza yürütüyor ve tam yetkili acente olarak faaliyet gösteriyor. Bulgaristan Konsolosluğu’na gitme zorunluluğu da bulunmadığından işlemleri kısa sürede ve zahmetsizce tamamlayabilirsiniz.

Bulgaristan Vizesi Almak için Neler Gerekli?

Bulgaristan vize başvuru için evrak listesini acentemizden e-posta veya elden alabilirsiniz. Başvuru yapacağınız vize türüne göre evraklarda bazı farklılıklar olacaktır. C tipi vizeler kısa süreli Bulgaristan vizeleridir ve kısa sürede alınırlar. Bu başvurularda Bulgaristan Konsolosluğu’ndan randevu almaya gerek yoktur.

Vize başvuruları şahsen konsolosluğa da yapılabilir ancak sıra beklemek gerekir. Bu işlemler acente ile çalışmaktan daha zorludur. Süreçte başından sonuna kadar acentemiz size tam yetkili olarak hizmet sağlar. Başvuruların her aşaması ile yakından ilgilendiğimiz için sizin bu işlemlerle fazla uğraşmanız gerekmez.

Bulgaristan Vize Başvuru Evrakları Nelerdir 2020?

Bulgaristan vize işlemleri için en önemli aşama evrakların tam ve eksiksiz teslimatıdır. Bulgaristan Konsolosluğu’na bu evrakları kendiniz teslim etmek zorunda olmadığınızdan bize bir kurye veya kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz. İstenen evraklar vize türüne göre değişse de genelde şunlardır:

 • Süresi en az 1 yıllık pasaport
 • Çalışma durumunuza göre gelir belgesi
 • Son 3 aya ait hesap dökümleri
 • Varsa daha önceki vizelerinizin fotokopileri
 • Davetiye aldıysanız bunun aslı
 • Otel ve uçak rezervasyon bilgileri ( Gidiş dönüş olmalı )
 • Sağlık ve seyahat sigortası
 • İş için gidiyorsanız buna dair resmi belgeler

Evrakların doğru ve eksiksiz olmasına dikkat edilmelidir.

 • Bulgaristan Vizesi Örneği

  Bulgaristan Vizesi 202

  Bulgaristan Vize Ücreti 2020 Ne Kadar?

  Bulgaristan vize ücreti 2020 alınacak vize çeşidine göre farklıdır. Bulgaristan ziyaretçilere genelde 6 ay ya da 1 yıl süreli vize verir. Kısa süreli Bulgaristan vize ücreti 110€ olarak belirlenmiştir. Daha detaylı bilgi almak için Marina Vize acentemize 0541 963 17 14 veya 0538 954 74 58 hatlı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

  Bulgaristan Vize Başvuru Hizmetlerimiz Neler?

  Bulgaristan vize işlemleri için Marina Acente her adımda size profesyonel destek verip, işinizi kolaylaştırıyor! Otel ya da uçak rezervasyonları, profesyonel danışmanlık, seyahat sigortası, evrak ücret bilgileri sunma, başvuru gerçekleştirme vb. gibi işlemler acentemizin hizmetlerindendir.

4.8 / 5 ( votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.