Bulgaristan Vizesi için Hangi Evraklar İsteniyor

Bulgaristan Vizesi

Bulgaristan vizesi için Marina Vize şirketimiz size hızlı, profesyonel hizmet sağlıyor! Bulgaristan vize başvurularının tamamına yakınını olumlu olarak sonuçlandırıyoruz. Uzun yıllardır vize başvurularında tam yetkili bir acenteyiz. Tecrübemizi başvuru sahiplerinin işini kolaylaştırmak için kullanıyoruz.

Bulgaristan Vizesi için Neler Gerekli?

Bulgaristan vizesi başvuruları için acentemiz size konsolosluk işlemlerinde, evrak işlerinde, uçak&otel rezervasyonlarında, seyahat sigortası yaptırmada yardımcı oluyor. Vize ücretleri, vize tipleri ve süreleri hakkında da Marina Vize acentesi size detaylı danışmanlık hizmeti veriyor. Profesyonel vize hizmetleri sayesinde çok daha kısa sürede işlemleri yapacak ve vizenizi alacaksınız.

Bulgaristan Vizesi için Hangi Evraklar İsteniyor?

Bulgaristan vizesi için sizden istenen evraklar şunlardır:

 • En az 1 yıl geçerlilik süresi olan bir pasaport
 • Bulgaristan vize başvuru formu
 • Otel rezervasyon ve gidiş geliş dönüş biletleri
 • Sağlık ve seyahat sigortası
 • Varsa geçmişteki vize fotokopileri
 • Davetiye ile gidiyorsanız davetiye aslı
 • İş için gidiliyorsa resmi evraklar
 • Güncel banka dökümanları
 • Son 3 aya ait banka hesapları

Vize türüne göre istenilen evraklarda farklılıklar olabilir ancak genel olarak Bulgaristan vizesi için bu belgeler talep edilir.

 • Bulgaristan Vizesi Örneği

  Bulgaristan Vizesi 202

  Bulgaristan Vizesi Ücreti Nedir?

  Bulgaristan vize ücreti vize tipine, süresine hatta başvuranın yaşına göre değişebiliyor. EURO bazlı olarak ödemeler yapılıyor; randevu ücreti, konsolosluk harcı, başvuru merkezi ücreti vb. ile ilgili olarak acentemizden bilgi alabilirsiniz. Telefon numaralarımız: 0541 963 17 14 ve 0538 954 74 58 ‘dir.

   

  Bulgaristan Vize İşlemleri için Konsolosluğa Gitme Şartı Var mı?

  Bulgaristan vize işlemleri için konsolosluğa şahsi başvurma ve parmak izi verme zorunluluğu yoktur. Gerekli evrak listesini e-posta aracılığıyla edinebilir ve tamamladıktan sonra ofisimize gönderebilirsiniz. Acentemiz başvurunuzun her aşaması ile yakından ilgilenir.

  Vize için gerekli evraklar arasında otel-uçak rezervasyonları, seyahat sigortası da vardır. Bu işlemlerin yapılması için acentemizden destek alabilirsiniz.

  Bulgaristan Vizesi için Nasıl Randevu Alınır?

  Bulgaristan vizesi kısa süreli C tipinde vizeyse randevu almaya gerek yoktur. Vize işlemlerine başlamadan önce bize ulaşıp evrak listesini temin edin. Sizin adınıza Bulgaristan vize müracaatını gerçekleştiriyoruz. Süreç başarılı biçimde sonuçlanana kadar her aşamayla ilgiliyiz. Bulgaristan Avrupa Birliği üyesidir ama Schengen bölgesine kabul edilmemiştir. Turist vizesi ile Avrupa’ya giriş yapılamaz.

4.8 / 5 ( votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.