Burkina Faso Vizesi Kaç Günde Alınabilir?

Türk vatandaşlarından Burkina Faso vizesi talep ediliyor olsa da oldukça kısa bir süre içerisinde vize alınabilmektedir. İki ülke arasında oldukça başarılı iş birliklerinin bulunması vize süreçlerinde büyük bir kolaylık sağlıyor. Burkina Faso tarafından talep edilen evrakların eksiksiz ve doğru bir şekilde temin edilmesi durumunda genel olarak bir sorun çıkmadan vize alınabiliyor.

Vize başvurusu için kişilerin konsolosluğa kendilerinin gitmesine gerek duyulmamaktadır. Yetkili vize danışmanlık merkezleri aracılığıyla belgelerinizi hazırlayabilir ve vizenizi alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’da olmanıza veya İstanbul’a gelmenize de gerek yoktur. Belgelerin kargo yoluyla ulaştırılması yeterli olmaktadır. Sürecin profesyonel bir şekilde yürütülmesi ve sorun yaşamadan vizenin alınması için danışmanlık şirketinin seçimine dikkat edilmelidir.

Kısa Sürede Burkina Faso Vizesi

Burkina Faso seyahatleri için istenilen vize iki farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Bunlar turistik ve ticari vize olarak belirtiliyor. Her iki vizenin de süreci benzer şekilde ilerlemekte ve aynı süre içerisinde alınabilmektedir. Normal vize başvurularının yanı sıra bir de seyahat planları sıkışık olan kişiler için ekspres adında özel bir hizmet daha sunulmaktadır.

Normal bir şekilde başvurulan Burkina Faso vize süreci genel olarak 7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Marina Vize Başvuru Merkezi tarafından sunulmakta olan ekspres vize hizmetinde ise süreç 3 iş günü içerisinde tamamlanıyor.

Burkina Faso Konsolosluk kararlarına göre bu sürenin 15 güne kadar uzayabileceği de unutulmamalıdır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (195 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.