Çalışmayanlardan Hollanda Vizesi İçin Sponsor İsteniyor

Hollanda vizesi için çalışmayan kişilerden sponsor dilekçesi talep ediliyor. Avrupa ülkeleri için vize sürecinde konsolosluk tarafından genel olarak kişilerin maddi durumları gözetilmektedir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin başvurularının olumlu sonuçlanması için vize bitişinde kişilerin kendi ülkelerine döneceklerinden emin olunmak istenmektedir. Ayrıca seyahat sürecinde kişilerin ihtiyaç duyacakları maddiyatın da sahip olunacağından emin olunması vize süreci için büyük bir önem taşır. Bu noktadan yola çıkılarak Hollanda için yapılan vize başvurularında da sponsor dilekçesinin talep edildiğini görüyoruz. Çalışmayan kişilerin başvuru yapmadan önce sponsor dilekçesini de belgeler ile birlikte sunması gerekiyor. Aksi taktirde vize süreci olumsuz olarak sonuçlanacaktır.

Marina Vize danışmanları tarafından dilekçenin doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanabilmesi için yardımcı olunmaktadır. Bu yazımızda sponsor dilekçesinin içerisinde hangi bilgilerin yer alması ve dilekçenin nasıl olması gerektiği konusunda bilgi paylaşmayı amaçlıyoruz.

Hollanda Vizesi İçin Sponsor Dilekçesi

  • Başvuru yapan kişinin seyahat sürecinde birinci dereceden yakını tarafından maddi olarak destekleneceğine dair İngilizce veya İspanyolca dilekçe hazırlanması gerekiyor.
  • Dilekçe üzerinde ıslak imzanın yer alması isteniyor.
  • Dilekçe içerisinde gidiş dönüş tarihlerinin ve garanti ibaresinin bulunması gerekiyor.
  • Sponsor olacak kişinin banka hesap hareketleri, iş veya emekli belgeleri, güncel bakiyeli hesap bilgileri gibi evrakların da sunulması gerekmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi  danışmanları dilekçenin doğru bir şekilde yazılması konusunda yardımcı oluyorlar. Bu sayede istenilen şekilde dilekçe kısa sürede hazırlanabilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (184 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.