Çekya Vizesi İçin Başvuru Adımlarını Sizin İçin Takip Ediyoruz

İster Asya ister Avrupa üzerinde ülkelere iş veya turistik gezilere katılabilirsiniz. Farklı bir ülke, farklı bir kültür tanımak için tur veya gezilere katılarak dünya üzerindeki pek çok ülkeyi ziyaret edebilmek mümkündür. Gezip görülebilecek ülkelerden bir tanesi de Çekya’dır. Bunun için uzman kadromuz ve ekonomik hizmetlerimizle Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba harcıyoruz.Çekya vizesi için gereken evrakları konsolosluk aracılığıyla güncel olarak öğrenmenizde fayda vardır. Yeni bir düzenleme gereği belgelerinizde eksiklik olmaması adına bu şekilde sormanızda fayda vardır. Genele hatlarıyla Çekya vize başvurusu için gerekli evrakları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Çekya Vizesi İçin Gerekli Belgeler

Hangi ülke olursa olsun vize işlemleri konusunda öncelikle konsolosluklardan evraklar hakkında bilgi almak güncel listeyi hazırlamak işlemleriniz açısından önemlidir. Marina Vize Başvuru Merkezi olarak yurt dışına çıkışlarınızda tüm vize işlemlerinizde sizlere profesyonel şekilde hizmet sağlıyoruz.Çekya vizesi konusunda gerekli evrakları şöyle maddeler halinde vereceğiz.

  • Genellikle tüm vize işlemleri için gerekli olan pasaport. Herhangi bir yerinde yıpranma veya tahribat olmayan geçerlilik süresi devam etmesine özen gösteriniz. Ayrıca evlenme, boşanma gibi durumları da kapsayacak şekilde tüm bilgilerinizin güncel olması da önemlidir.
  • Çekya vizesi için başvuru formu doldurarak ıslak imzanızla imzalamanız gerekmektedir. Tüm bilgileriniz güncel bilgileriniz ve eksiksiz şekilde doldurulmuş olmalıdır.
  • 2 adet fotoğrafınızı vesikalık ve biometrik olarak çektirerek evraklarınız arasına eklemeniz gereklidir.
  • Banka hesap özetiniz, içinde en az 3 bin TL olmalı ve banka tarafından imza kaşeli şekilde olmalıdır.
  • Güncel bilgileri ve fotoğrafı olan kimliğinizin fotokopisini yine evraklarınızın arasına eklemelisiniz.
  • Gideceğiniz otelin rezervasyon bilgilerini evraklarınız arasına eklemeniz gerekiyor.

Çekya Vizesi Kaç Günde Çıkar Ve Ücreti Ne Kadar?

Yurt dışı seyahatlerinizde en iyi vize hizmeti almak için Marina Vize Başvuru Merkezi olarak yanınızdayız. Çekya vize ücreti ve işlem detayıyla ilgili bilgileri uzman ekibimizden öğrenebilirsiniz iletişim hattımız üzerinden sizlere en iyi desteği sunmaktayız.

4.8 / 5 (170 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.