Cezayir Fuar Vizesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

Cezayir fuar vizesi ticari vizelerden biridir. İş gereği kısa süreli olarak gidilmesi gereken durumlarda alınması gerekir. Fuar sürecinin uzaması halinde de vize tarihinde de uzatma işlemleri yapılmalıdır.

İş nedeniyle ülkeye gitmek isteyen kişiler vize işlemleri için Marina Vize Başvuru Merkezi olarak bizlere başvuru yapabilirler. Bizler internet üzerinden de tüm sürece hakim olabilmekte vize işlemlerinizi hızlı ve kolay şekilde yapabilmekteyiz. Bu alandaki tecrübelerimiz ve profesyonel ekibimizle sorunsuz bir şekilde ülke giriş işlemleriniz tamamlamaktayız.

Cezayir ticari vizeler konusunda detaycı bir yaklaşım izleyebilmekte. Bu nedenle büromuz danışmanlığında süreçleri başlatmanız vize için sorunsuz yaşamamanız anlamına gelmektedir. Bireysel olarak vize alımlarında evrak tamamlamanız, gerekli randevuların alınması zor olabilirken bizler aracılığıyla kısa sürece fuar vizesine kavuşabilirsiniz.

Cezayir fuar vizesi 2020 yılı içindede uygun fiyatlar karşılında süreçlerin tamamlanması konusunda hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Cezayir Vizei Nasıl Alınır?

Danışmanlık firması aracılığı ile vize alımlarında ise tecrübemizden faydalanarak bizler kanalıyla vize işlemlerinizi son derece hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yol göstericiliğimiz ve vize belgelerini tamamlama aşamasında gerekli resmi görüşmelerin yapılması alanında profesyonel ekibimiz tüm süreci hızlı şekilde sonuçlandırmaktadır.

İş alanında fuar nedeniyle Cezayir’e giriş yapılması gerektiğinde alınması gereken vize türü ticari vizedir. Kısa süreli olarak alınan bir vizedir. Öncelikle Cezayir’de fuarla ilgili olarak resmi iş kanallarından bir davet mektubu yazılması gerekir. Davet mektubunun olmaması vizenin çıkmaması anlamına gelmektedir. Davet mektubunun hem Fransızca hem de İngilizce yazılması gerekir. Orijinal belgenin evraklar içine konulması gerekir.

Başvuru işlemlerinde eklenmesi gereken diğer belgeler ise şunlardır;

 • Son 10 yıla ait olan yıpranmamış pasaport,
 • Vize başvurusu yapan kişinin şirketin antetli kağıdına yazılmış dilekçesi eklenmelidir.
 • Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık biyometrik fotoğraf,
 • Vukuatlı nüfus kayıt örneği vize başvurusunda bulunan kişiye ait olarak evraklara  Fuar Vizesi Nasıl Alınır?
  Cezayir Fuar Vizesi gerekli evraklar 
  tamamlanarak vize başvurusu yapılmalıdır. Vize alımlarında en önemli süreç evrak tamamlama aşamasıdır. Bu aşamada hangi belgenin nasıl doldurulması gerektiği, nasıl bilgilerin verilmesi gerektiği, konsolosluktan randevu alınması gibi süreçler bireysel başvurular için zor olabilmektedir.eklenmelidir.
 • Başvuru yapan kişinin çalıştığı şirkete ait imza sirküleri,
 • İş yerine ait son 3 yılı içeren faaliyet raporu,
 • Şirketin vergi levhası vize başvuru tarihinden bir yıl öncesine ait olmalıdır,
 • Şirketin ticari sicil gazetesi fotokopisi de son olarak eklenmesi gereken belgelerdendir.

Cezayir Fuar Vizesi danışmanlığı için bizlere başvuru yaparak bu evrakların kısa sürede bir araya getirilmesi ve vizenin çıkması sürecini daha kolay halledebilirsiniz.

Cezayir Fuar Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Cezayir Fuar Vizesi gerekli evraklar eksiksiz bir şekilde tamamlanması halinde vize süreci uzun sürmemektedir. Belgelerin eksik ya da yanlış olması vize başvurularının tekrar başa dönmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle bireylerin bireysel başvurularından daha çok Marina Vize Başvuru Merkezi olarak bizler aracılığı ile başvurularını yapmaları vizelerinin sorunsuz bir şekilde almaları anlamına gelir.

Cezayir Fuar Vizesi danışmanlığı hizmetlerimizden faydalanmanız halinde vizeniz en geç 7 gün içinde elinizde olmaktadır. Vize işlemleri yoğunluğu ve evrakların incelenmesine göre 10 gün içinde sonuçlanabilmektedir.

Cezayir Fuar Vizesi başvurusu ile ilk defa Cezayir’e seyahat edecek kişileri Konsolosluk tarafından vize çıkışı için birebir görüşmeye çağrılabilmektedir. Bu görüşme sırasında sorulan sorulara açık ve net cevaplar verilmesi gerekir. Cezayir seyahatinin nedenleri belirtilmeli ve seyahatin hangi firma aracılığı ile olacağı ne kadar süre kalınacağı gibi bilgiler de iletilmelidir.

Görüşmeler sonunda da belgelerin incelenmesine devam edilmekte ve vize başvurusu değerlendirildikten sonra işlemler sonuçlandırılmaktadır.

4.8 / 5 (246 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.