Cezayir Misafir Vizesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

Cezayir Misafir Vizesi kısa süreli olarak ülkeye yapılacak turistik ziyaretler için alınmaktadır. Kısa süreli aile ziyareti ya da gezi amaçlı gidilmesi halinde yapılması gereken başvuru işlemleri misafir vize süreçleridir.

Cezayir Misafir Vizesi 2020 yılı içinde de yoğun talepli olarak devam etmektedir. Ülkeye yapılacak ziyaretler ne amaçla yapılacaksa alınacak vize de ona göre değişmektedir. Bu konuda detaylı bilgi edinmek ve hangi vize için hangi evrakların hazırlanması gerektiği konusunda destek almak, vize çıkış sürecini hızlandırmak ve eksiksiz belge sunmak adına Marina Vize Başvuru Merkezi olarak bizlere danışabilirsiniz. Bu alanda verdiğimiz hizmetler neticesinde edindiğimiz tecrübe, profesyonel ekibimiz ve resmi yollarla iletişim halinde olduğumuz kurumlar aracılığı ile vize işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde sonuçlandırıyoruz.

Cezayir Misafir Vizesi Nasıl Alınır?

Misafir vizesi kısa süreli ülkeye giriş yapılması için çıkarılması gereken bir vizedir. Kültürel ziyaretler, kısa süreli tatil ya da aile ve akraba ziyaretleri için çıkarılmaktadır.

Vize çıkarılması sürecinde en önemli konuların başında Cezayir Misafir Vizesi gerekli evraklar tamamlama aşamasıdır. Burada evrakların eksiksiz olmasına ve doğru bir şekilde doldurulmasına dikkat edilmelidir. Evrakların eksik ya da yanlış olması vize çıkarılmasında olumsuz sonuçlar doğurmaktadır vize ücretlerinin yatırılmasına rağmen belge yanlışlığı nedeniyle vize çıkarılmasına izin verilmediği gibi ücret iadesi de yapılmamaktadır.

Cezayir Misafir Vizesi danışmanlığı hizmetimizden faydalanarak bu tarz hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmaktan da kaçınmış olursunuz. Vize başvuru işlemleriniz doğru bir şekilde yapılır ve vizeniz sorunsuz bir şekilde elinize geçer.

Cezayir için misafir vizesi alım sürecinde hazır edilmesi gereken genel belge listesi şu şekildedir;

  • Öncelikli olarak pasaport hazırlanmalıdır. Pasaportun son 10 yıl içinde çıkmış olması en az 6 aylık geçerlilik süresinin bulunması gerekir.
  • Cezayir seyahatinin nedeniniz ve süresini belirten başvuru sahibinin ıslak imzasının bulunduğu dilekçe evraklar arasındaki önemli belgelerdendir,
  • Cezayir’de misafir olacağı kişilerden bir davet mektubu alınmalıdır. Davet eden kişinin bağlı olduğu belediyeden onaylı bir davet mektubu yazılmalıdır.
  • Bir tane Türkçe bir adet İngilizce doldurulmuş olan 2 adet vize başvuru formu olmalıdır,
  • Son 6 ay içinde çekilmiş olan arka fon beyaz mimik olmayan, gözlük gibi aksesuarların bulunmadığı 2 adet biometrik vesikalık fotoğraf da eklenmesi gereken belgeler içindedir.

 

Cezayir Misafir Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Cezayir Misafir Vizesi gerekli evraklar içinde olmazsa olmaz belgelerden biri davet mektubudur. Vize başvurusu davet mektubu olmaksızın yapılmamalıdır.

Cezayir Misafir Vizesi danışmanlığı merkezimize gelerek ya da direk olarak internet üzerinden bizlere ulaşarak vize işlemlerinin nasıl yapıldığına dair tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Vize başvurularında evrak hazırlanması vizenin çıkması için en önemli konulardan biridir. Misafir vize süreçlerinde de ziyaret edilecek olan aile, akrabalardan davet mektubunun usulüne uygun alınması gerekir.

Marina Vize Başvuru Merkezi olarak tüm vize işlemlerinde olduğu gibi misafir vize başvurularınızda da yanınızda olmaya devam ediyoruz. Belgelerinizin eksiksiz hazırlanmasını sağlıyor en erken 7 en geç 10 gün içinde çıkmasını sağlıyoruz. Alınacak vize en fazla 30 günlük bir süreyi kapsamaktadır.

Yapılması gereken tüm işlemler ve süreçlerle ilgili olarak sizlere de detaylı bilgiler sunuyoruz. İlk defa vize başvurusu yapan kişilerle Cezayir Konsolosluğunun birebir görüşme talebi olabilmektedir. Bunun içinde gerekli randevuların alınması ve görüşmeye hazırlanmanız konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Tüm Cezayir Misafir Vizesi başvuru  görüşmelerinde ziyaret amacının net ve açık bir şekilde ifade edilmesi gerekmektedir. Belgelerinde eksiksiz olması halinde vize işlemler, sorunsuz devam etmektedir. Bu süreçlerin her birinde de firma olarak sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

4.8 / 5 (162 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.