Cibuti Turist Vizesi Kaç Günlük Veriliyor?

Cibuti, Doğu Afrika’da bulunan ve Afrika’nın en güzel ülkelerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendine has yapısı ve doğal güzelliklerinden kaynaklı her yıl on binlerce insanı misafir etmektedir. Sizlerde Cibuti Turist Vizesi alarak, bu güzel ülkeyi ziyaret edebilirsiniz. Güzel bir tatil yapabilir ve görmek istediğiniz yerleri görebilirsiniz.

Bu bölgeye gitmek isteyen birçok kişinin merak ettiği ise turistik vizenin kaç gün olarak verildiğidir. Cibuti'de 90 gün boyunca turistlik vizesi alabilmeniz mümkündür. Yani bu bölgede 90 gün boyunca kalabilirsiniz. 90 günün bitiminde de tekrar başvuru yapabilme ve sürenizi yenileme hakkınız bulunmaktadır.

Cibuti Turist Vizesini Kısa Sürede Alın

Cibuti turist vizesi almanız oldukça basittir. Bireysel olarak büyükelçiliğe başvurabilirsiniz. Ancak vize başvurusunda yapacağınız ufak, tefek hatalar sizlere zaman kaybı getirecektir. Bu yüzde Türkiye’den birçok işini vizesini almış Marina Vize Başvuru Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geçmeniz ile birlikte en kısa sürede vize başvurunuz gerçekleştirilecektir. Alınabilecek en kısa sürede sizlerin vizesi alınacaktır. Bu sayede bireysel olarak  planlarınızı sekteye uğratmamış olabilirsiniz. Aklınızda kalan tüm sorular için Marina Vize Başvuru Merkezi ile iletişime geçip, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Alanında uzman bireylerden oluşan çalışma ekibi merak ettiğiniz her soruyu en tatmin edici seviyede cevaplayacaktır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (152 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.