Çin Turistik Vizesi Ücreti Ne Kadar?

Çin turistik vizesi için kişilerin direkt olarak konsolosluğa gitmelerine gerek olmadığı sürekli olarak vurgulanıyor. Başvuru süreci devam ettiği sırada konsolosluk yetkilileri tarafından başvuru yapan kişiler nadiren de olsa mülakata davet edilebiliyor. Böyle bir durum yaşanmadığı sürece tüm süreç vize danışmanları tarafından yürütülmektedir. Bu noktada da hizmet alınan danışmanlık merkezinin kalitesi ve deneyimi ön plana çıkıyor. Günümüzde faaliyet gösteren birçok firma bulunmasından ötürü seçici olmakta son derece fayda var.

Konsolosluk giderlerine ek olarak tahmin edileceği üzere danışmanlık hizmet bedeli bulunmaktadır. Yeterince deneyim sahibi olmayan ve kurumsallıktan uzak danışmanlık şirketlerinin oldukça yüksek ücretler talep edildiği zaman içerisinde gün yüzüne çıkmaktadır. Yüksek ücretin yanı sıra bir çok kişinin de vize sürecinde büyük problemler yaşadığı dikkatlerden kaçmıyor. 

Ekonomik ve Profesyonel Danışmanlık Hizmeti

Marina Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla gerçekleştirilen başvurularda her hangi bir problem yaşanmadan vize alınabilmektedir. Sürecin başından sonuna kadar büyük bir titizlikle yürütülen vize sürecinde kişilerin mağdur olmaması hedeflenmektedir. 

Günümüz itibariyle Çin için 1 aylık ve 3 aylık turistik vize alınabiliyor. 1 aylık vize ücreti 190 dolar, 3 aylık vize ücreti ise 210 dolar olarak belirtiliyor. Belirtilen bu ücretlerin içerisinde vize danışmanlık hizmet bedeli de yer aldığından dolayı kişilerin ekstra bir ödeme yapmasına gerek duyulmamaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (179 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.