Çin Vizesi Almak Zor Mu?

Çin vizesi için başvuru yapacak kişilerin sürecin zorlayıcı olup olmadığını merak ettikleri görülüyor. Bilindiği üzere Çin sahip olduğu nüfus ile dünyada lider konumda yer alıyor. Her geçen gün kalabalıklaşmaya devam eden ülkeye yabancı vatandaşların giriş çıkışlarında da titiz davranılıyor. Diğer tüm ülkelerde olduğu gibi Çin hükümeti de ülkelerine gelen yabancıların, vize süreleri kadar kalmalarını ve daha sonra kendi ülkelerine dönmelerini istiyor. Genel olarak da vize sürecinde başvuru yapan kişilerin geri dönüp dönmeyeceklerinden emin olunmak istenmektedir. Vize sürecinin haricinde kalmayacağından emin olunan kişilere direkt olarak istenen vize verilmektedir.

Tüm bunlara rağmen vize sürecinde kişilerin geçmiş seyahat deneyimleri, sabıka durumları, meslekleri ve maddi gelir durumları gibi birçok faktör konsolosluk kararını etkileyebiliyor. Bu sebepten dolayı vize sürecinin nasıl geçeceği ve nasıl sonuçlanacağına dair net bir ifade bulunmak doğru olmayacaktır.

Danışmanlık Şirketi Önem Taşıyor

Marina Vize Başvuru Merkezi  danışmanları Çin vize başvurularında oldukça büyük bir rol oynuyor. Vize başvuru öncesinde danışmanlık hizmeti alınacak olan şirketin seçimi son derece büyük bir önem taşıyor. Danışmanlık şirketlerinin başvuru süreci öncesinde kişileri doğru bir şekilde yönlendirmesi gerekiyor. Aynı zamanda kişiler tarafından hazırlanan belgelerin kontrol edilmesi de sürecin en önemli aşamaları arasında yer alıyor. Eksik olan bir belge veya herhangi bir belgenin istenen kriterleri taşımaması gibi durumlar vize sürecinin olumsuz sonuçlanmasına yol açabiliyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (483 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.