Çin Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de Çin merkezli firmalarla ticaret hacmi her geçen gün artış gösteriyor. Ticaretin yanı sıra tamamen farklı bir kültürü deneyimlemek isteyenlerin sayısı da artmaya devam ediyor. Çin vizesi için yapılan başvuru sayıları da bu durumu ortaya koymaktadır. Turistik ve ticari seyahatlerde meydana gelen artışın haricinde son yıllarda ülkemiz öğrencilerinin yüksek lisans ve doktora eğitimleri için de Çin’i tercih etmeye başlamaları da dikkatlerden kaçmıyor.

Oldukça başarılı ikili ilişkilere sahip olduğumuz Çin ile vize konusunda büyük problemler yaşanmıyor. Talep edilen belgelerin eksiksiz bir şekilde temini ve alanında uzman firmaların danışmanlığı sayesinde tahmin edilenden çok daha kısa bir süre içerisinde Çin vizesi alınabilmektedir.

Çin Vize

Çin Vize Süreci Ne Kadar Sürüyor?

Olağan dışı bir durum meydana gelmediği sürece Marina Vize Merkezi aracılığıyla yapılan başvurular bir hafta içerisinde sonuçlanıyor. Nadir olsa da Çin Dış İşleri Bakanlığı, Çin Vatandaşlık Servisleri veya Büyükelçilik ve Konsolosluğu kararlarına bağlı olarak vize sürecinin sonuçlanması 15 güne kadar sürebiliyor. Alanında uzman ve deneyim sahibi vize merkezlerinin tercih edilmesi durumunda vize süreci problem olmaktan çıkmaktadır. Ticari planlarda bir aksaklık yaşanmaması ve turistik gezilerin mutlu bir şekilde hatırlanması için vize merkezi tercihi son derece büyük bir önem taşımaktadır.

Aşağıda yer alan iletişim numaralarından Çin’e seyahat öncesinde gerekli olan vize işlemleri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (239 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.