Dubai Turistik Vize Ücreti Ne Kadar?

Dubai turistik vize için ülkemizden çok sayıda başvuru yapılıyor. Özellikle iki ülke arasındaki ikili ilişkilerin geliştirilmesi sayesinde turistik seyahatlerin artacağı düşünülüyor. Henüz her hangi bir şekilde vize muafiyeti uygulanmamasından dolayı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Dubai seyahatlerinde önce muhakkak vize alması gerekiyor.

Seyahat amacına bağlı olarak uygun vize çeşidine başvurulmalıdır. Gezi amaçlı gerçekleştirilecek Dubai seyahatlerinde alınması gereken vize çeşidi turistik vize olarak karşımıza çıkıyor. Dubai için turistik vize sadece 12 saat içerisinde alınabiliyor. Oldukça kısa bir sürede vizenin alınabilmesi sayesinde kişiler stres yaşamadan seyahatlerini gerçekleştirebiliyor.

Danışmanlık Dahil Dubai Turistik Vize Ücreti

Marina Vize Başvuru Merkezi bünyesinde görev alan profesyonel danışmanlar sayesinde vize süreci sorunsuz bir şekilde yönetiliyor. Yazının kaleme alındığı tarih itibariyle Dubai için turistik vize ücreti 200 dolar olarak belirtiliyor. Belirtilen ücretin içerisinde danışmanlık hizmet bedeli yer almaktadır. Ekstra bir ödeme talebinde bulunulmuyor. 

Günümüzde oldukça fazla sayıda danışmanlık hizmet merkezinin yer aldığı görülüyor. Güvenilir olmayan merkezlerde kişilerden belirtilen ücretlerin dışında ekstra ödemelerin talep edildiği ifade edilmektedir. Benzer durumlarla karşılaşmamak için danışmanlık merkezi seçiminde çok dikkatli olunması gerektiği unutulmamalıdır. Her geçen gün bu sebepten dolayı mağdur olan kişilerin sayısında artış yaşanmaya devam ediyor.

Konsolosluk kararına bağlı olarak ücretlerde değişiklikler yapılabildiğinden dolayı güncel bilgileri aşağıda yer alan iletişim bilgileri üzerinden öğrenebilirsiniz. 

 Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (222 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.