Ekspres Rusya Vizesi Başvurularınızı Alıyoruz

Yurt dışı seyahatiniz için Rusya Federasyonuna turistik amaçlı bir gezi düşünüyorsanız, Rusya vizesi almanız gerekmektedir. Ülkemize gelen turistler arasında büyük yer tutan Rusların tarihi ve kültürü konusunda merakınız varsa bunu gidermenin en iyi yolu gidip yerinde görmek olacaktır. Yüz ölçümü ve tarihi bakımından oldukça büyük bir ülke olan Rusya’ya gitmeniz için çok fazla dert etmenize gerek yok. Biz sizlere Rusya vize başvurusu konusunda yardımcı olmaktayız. Marina Vize Başvuru Merkezi olarak işlemlerinizi en kısa sürede tamamlamaktayız. Yani benim vaktim değerli diye düşünüyorsanız tamda aradığınız hizmeti sunmaktayız. Siz sadece gitmek istediğiniz zamana karar verip gezeceğiniz yerlerin veya turların kararını verin. Tabi vize alabilmek için bazı evrakların tamamlanması gerekiyor. Bu resmi evrakların tamamlanabilmesi için aşağıda gerekli evrak bilgisini aktarıyor olacağız.

Rusya Ekspres Turistik Vize için Gerekli Evraklar

Yurt dışı seyahatlerinizde her ülke ile ülkemiz arasında yapılan anlaşmalar gereği farklı vize uygulamaları yapılmaktadır. Bu uygulamalar için Rusya vize işlemleri diğer vize başvurularından farklılıklar taşıyabilmekte ve bu hizmetin sağlanması noktasında Marina Vize Başvuru Merkezi olarak istediğiniz hizmeti sizlere sağlamaktayız. Gerekli evrakları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Başta pasaportunuzun olması gerekmektedir. Seyahatiniz bittiği andan itibaren 6 ay daha geçerli olmak sureti ve son 10 yıl içerisinde çıkarmış pasaport gerekmektedir. Bilgilerinizin kimliğinizle aynı olması yani güncel olması şarttır.
  • Fotoğraf konusunda son 6 ay içerisinde çekilmiş ve biyometrik fotoğraf olması hususuna dikkat etmelisiniz.
  • Kimliğinizin fotokopisi istenmektedir. Kimliğiniz güncel değilse fotoğraf eskiyse bu fotoğrafla başvurmamanız gerekir daha yeni olmasına dikkat edilmeli.
  • Voucher Rusya’ya gideceğiniz seyahat acentesi veya tur şirketi tarafından sizlere gönderilecek belgedir. Başvuru evraklarınız arasında bu belgeye de ihtiyaç duymaktasınız.
  • İkamet belgesi ülkemizden Rusya vize işlemleri yaparak Rusya’ya seyahat eden yabancı uyruklulardan istenir. Türk vatandaşlarından istenmemektedir.
  • Son olarak vizenin tamamlanabilmesi için başvuru formunu doldurmanız, güncel bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız gerekecektir.

Rusya Ekspres Turistik Vize Kaç Günde Çıkar?

Seyahat etmek için belirttiğimiz evraklarınızı temin ettikten sonraki kısımda Rusya vize ücreti konusunda her vize işleminin ücret konusu farklı olduğundan Marina Vize Başvuru Merkezi iletişim numaramızdan detaylı olarak bilgi almanız mümkündür. Profesyonel vize işlemi konusunda sizlere uzman kadromuzla hizmet vermekte ve bu hizmeti her geçen gün sizlere layık olacak şekilde çağın modern sistemleriyle entegre etmekteyiz. Bu yüzden ekspres vizelerini sadece 2 iş günü içerisinde çıkarabileceğimizi belirtmekteyiz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

Rusya Ankara Büyükelçiliği

Adres: Karyağdı Sok., No:5, 06692, PK. 35 Kavaklıdere – Çankaya / ANKARA

Telefon: 312 439 21 22

T.C. Moskova Büyükelçiliği

Adres: 7. Rostovskiy pereulok 12 115127 Moskova / Rusya Federasyonu

Telefon: +7 999 926 13 20

4.90 / 5 (418 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.