Etiyopya Turist Vizesi En Erken Kaç Günde Alınır?

Etiyopya turist vizesi başvurusunda bulunacak kişiler ilk olarak vize ücretini ve kaç günde çıkabileceğini merak ediyor. Vize danışmanlık merkezlerine gelen sorular arasında da iki konu ilk sırada yer alıyor. Etiyopya için iki farklı şekilde vize hizmeti sunulmaktadır. İlki normal vize başvuru süreci şeklinde karşımıza çıkıyor. İkinci seçenek ise zaman konusunda problem yaşayanlar için büyük bir fırsat sunuyor. Seyahat planlarının aksamaması açısından tüm vize işlemlerinin tamamlanmış olması gerekiyor.

Seyahat başlangıç tarihine kısa bir süre kala vize için başvuru yapan bir çok kişinin ciddi problemler yaşayabildiği görülüyor. İkinci vize seçeneği ise ekspres vize hizmeti olarak ifade ediliyor. Vizelerin kaç günde alınabileceğine geçmeden önce vize sürecinde her kişinin özel durumlarına bağlı olarak sürenin değişebildiğini ifade etmek gerekiyor. Fakat genel itibariyle belirtilen süreler içerisinde vize alınabilmektedir. 

Etiyopya İçin Vize Seçenekleri Neler?

Turistik vize için belirtilen iki seçeneğin detayları şu şekilde sıralanabilir;

  • Etiyopya 1 aylık turistik vizesi tek girişli 140 dolar ve işlem süresi 7 iş günü
  • Etiyopya 1 aylık ekspres turistik vizesi tek girişli 180 dolar ve işlem süresi 3 iş günü

Görüldüğü üzere en erken 3 iş günü içerisinde Etiyopya için turistik vize alınabiliyor. Fakat bu gibi durumlarda önceden başvuru yapılmış olması büyük bir rahatlık sağlayacaktır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (418 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.