Evraksız Fildişi Sahili Vizesi İçin Gerekenler

Evraksız Fildişi Sahili vizesi için gerekli olanları ve yapılması gerekenleri sizler bir bu yazıda detaylı bir şekilde açıkladık. Fildişi Sahili Cumhuriyeti tarafından Türk vatandaşları için evraksız vize imkanı sunuluyor. Minimum sayıda evrak ile Fildişi Sahili vizenizi 2 ile 7 gün  arasında teslim alabilirsiniz.

Fildişi Sahili, Türk vatandaşlarının evraksız alabileceği iki farklı vize seçeneği sunuyor. Bunlardan birisi evraksız, diğeri ise evraksız ekspres olarak geçmektedir. 90 gün geçerli olan her iki vize seçeneğinde de geçerli olduğu süre boyunca çoklu giriş çıkış yapılabiliyor. Evraksız vize fiyatı 220 Euro, evraksız ekspers vize 250 Euro olarak belirlenmiştir.

Evraksız Vize İçin Gerekenler

  • Son 10 yıl içinde alınmış, seyahat bitişi itibariyle 6 ay daha geçerliliği olan ve 2 adet boş sayfası bulunan pasaport
  • Son 6 aydan eski olmayan 2 adet biyometrik fotoğraf
  • Vize başvurusu yapacak kişinin kimlik fotokopisi
  • Yeni kimlik ile başvuru yapacak kişilerin e-devlet üzerinden alınacak tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • Uluslararası geçerliliğe sahip Sarı Humma Aşı Sertifikası

Yukarıda talep edilen belgelerin farklı detayları bulunabilmektedir. Eksiksiz bir şekilde hazırlanabilmesi amacıyla Marina Vize Başvuru Merkezi danışmanlarından bilgi almanız tavsiye ediliyor. İletişim için aşağıdaki numaraları kullanabilirsiniz. Vize merkezi danışmanları seyahat öncesinde hızlı bir şekilde vizenizi alabilmeniz için öze verili bir şekilde süreci yönetmektedirler.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (448 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.