Fildişi Sahili Ticari Vize

Afrika kıtasının son zamanlarda yükselen yıldızı olan Fildişi Sahili dünyadan birçok kişiyi misafir etmektedir. Fildişi Sahili’nin turizm ve ekonomisi gün geçtikçe gelişme göstermekte ve Türkiye ile olan ilişkileri de gelişmektedir. Türkiye Fildişi Sahili’ne çimento, gıda sanayi, demir çelik ürünleri ve elektrik malzemeleri gibi pek çok ürün ihraç etmektedir. Bu sebeple Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan birçok iş adamı sıklıkla Fildişi Sahili’ni ziyaret etmektedir. Fildişi Sahili’ni iş seyahatleri (iş toplantısı, seminer, kongre vb.) amacıyla ziyaret edecek olan kişilerin Fildişi Sahili ticari vize almaları gerekmektedir. Fildişi Sahili ticari vize 2020 yılında gerekli evrakların temin edilmesi ve Fildişi Sahili’nde bulunan firmadan gelecek olan davetiyeyle birlikte alınabilmektedir. Marina Vize Fildişi Sahili ticari vize işlemleri konusunda tam yetkiye sahiptir.

Fildişi Sahili Ticari Vize Nasıl Alınır?

Fildişi Sahili ticari vize başvurusu için gerekli olan evraklar eksiksiz şekilde teslim edilmeli ve bu evraklar arasında en önemlisi Fildişi Sahili’nde faaliyet gösteren firmadan gelen davetiyedir. Pasaportun zarar görmüş ve yırtık olmaması gerekmektedir. Eksik ve yanlış olarak teslim edilen her belge başvuru süresini uzatacağı gibi olumsuz şekilde sonlanmasına da sebep olabilmektedir. Bu sebeple Marina Vize ile çalışarak Fildişi Sahili vizenizin başvuru sürecini bizimle daha sağlıklı şekilde geçirebilirsiniz. Fildişi Sahili Konsolosluğu tarafından belirlenmiş olan evrakların eksiksiz şekilde teslim edilmesi vize başvuru sonucunu doğrudan etkilemektedir. Fildişi Sahili ticari vize ücreti vizenin giriş sayısına ve gününe göre değişiklik göstermekle birlikte vize başvurusunun olumsuz sonuçlanması durumunda geri iade edilmez. Fildişi Sahili vize prosedürleri, incelenmesi ve verilen kararlar ile ilgili tek yetkili merci Fildişi Sahili Konsolosluğu’dur. Fildişi Sahili ticari vize işlemleri için tam yetkiye sahip olan acentemize ulaşarak işlemlerini kolayca halledebilirsiniz. Fildişi Sahili ticari vizesi için birçok evrakın organize edilip doğru şekilde teslim edilmesi gereken bir süreci vardır. Fildişi Sahili Konsolosluğu’nun belirlediği şartlar ve çerçevede hazırlanması oldukça önemlidir. Fildişi vize başvurusunun olumsuz sonuçlanması durumunda bir sonraki başvurunuzda olumsuz etkilenebilmektedir. Fildişi Sahili vize başvuru formu doldurulurken doğru bilgilerle doldurulmalı ve verilen evrakların bu bilgileri kanıtlayabilir olması oldukça önemli bir husustur.

Fildişi Sahili Ticari Vize Kaç Günde Çıkar?

Fildişi Sahili ticari vize gerekli evraklar

Fildişi Sahili ticari vize danışmanlığı yapan firmamıza ulaşarak gereken tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Fildişi Sahili ticari vize gerekli evraklar eksiksiz şekilde toplanmalı ve Fildişi Sahili’nde faaliyet gösteren firmadan gelecek olan davetiyenin seyahatin tüm ayrıntılarını içermesi gerekmektedir. Gereken evraklar şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Pasaport
  1. Pasaportun ikinci sayfasında yer alanda hamilin imzası kısmı pasaport sahibi tarafından imzalanmış olmalıdır.
  2. Fildişi Sahili vizesinin yapıştırılabilmesi için en az iki adet boş sayfası bulunmalıdır.
  3. Yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir.
  4. On yıldan eski olmamalıdır.
  5. Seyahatin bitiş tarihinden itibaren en az altı ay geçerli olmalıdır.
 • 1 adet fotoğraf
  1. Fotoğrafın arka fonunun rengi beyaz olmalıdır.
  2. Rötuşsuz olmalıdır.
  3. Altı aydan eski olmamalıdır.
 • Vize Başvuru Formu
  1. Marina Vize tarafından doldurulacaktır.
  2. Başvuru formu eksiksiz şekilde ve okunaklı olarak doldurulmalıdır.
  3. Başvuru sahibi tarafından imzalanmalıdır.
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Fildişi Sahili seyahati ile ilgili uçak ve otel rezervasyonları
  1. Marina Vize tarafından hazırlanacaktır.
 • Pasaportun kimlik bilgilerini içeren sayfasının fotokopisi
 • İşyeri sahipleri için şirket evrakları
 • Çalışanlar için SGK işe giriş belgesi
 • Çalışanlar için işyerinizden seyahat süreci boyunca izin alındığına dair yazı
 • Fildişi Sahili’nde faaliyet gösteren firmadan gelen ticari davetiye
 • Sarı Humma Aşı Kartı
4.90 / 5 (448 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.