Fildişi Sahili Turistik Vize

Fildişi Sahili’ne yapacağınız turistik ve kültürel amaçlı kısa ziyaretler için almanız gereken vize Fildişi Sahili turistik vize türüdür. Vize başvurusu öncesinde pasaportunuz 10 yıldan eski ise yenilemenizde fayda vardır. Fildişi Sahili Konsolosluğu Fildişi Sahili vize türleri için tek yetkili kurumdur. Fildişi Sahili ekonomik ve sosyal açıdan gün geçtikçe gelişen bir ülke olarak ziyaret amacı ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize almaları zorunludur. Fildişi Sahili turistik vize 2020 yılında gerekli evrakların eksiksiz şekilde teslim edilmesi ve gereken ücretlerin ödenmesi ile yapılabilmektedir. Marina Vize olarak Fildişi turistik vize işlemleri konusunda tam yetkiye sahip bir vize danışmanlık acentesi olarak Fildişi Sahili vize süreçlerinizde yanınızdayız.

 

Fildişi Sahili Turistik Vize Nasıl Alınır?

Fildişi Sahili turistik vize en fazla 90 gün süreli ve tek girişli olarak verilmektedir. Fildişi Sahili turistik vize başvurusu genel olarak evrakların eksik ve yanlış teslim edilmesinden dolayı olumsuz sonuçlanmaktadır. Fildişi Sahili turistik vize başvurusu için gerekli evraklar eksiksiz şekilde teslim edilmesi durumunda başvuru sonucu olumlu ve daha kısa sürede sonuçlanmaktadır. Fildişi Sahili turistik vize işlemleri konusunda tam yetkiye sahip olan acentemiz ile çalışarak evrakların Fildişi Konsolosluğu’nun istediği şartlara uygun olarak toplanmasını bu sayede vize başvuru sürecinizin olumlu bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Fildişi Sahili vize başvurusu için randevu alınması gerekmemekle birlikte başvuruların şahsen yapılma zorunluluğu yoktur. T.C diplomatik pasaport sahipleri 90 günü geçmemesi şartıyla vizeden muaf olarak Fildişi Sahili seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Fildişi Sahili turistik vize ücreti güncel olarak yenilenmekte ve değişmektedir. Vize ücretleri ile ilgili ayrıntıları bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Fildişi Sahili Konsolosluğu başvuruda bulunacak olan kişi ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek istemekte ve evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi istenmektedir. Seyahatiniz süresince finansal olarak yeterli bakiyeniz olduğunu kanıtlamanız gerekmektedir. Fildişi Sahili’nde geçirdiğiniz sürede maddi sıkıntı yaşamayacağınızı ispatlar belgeler sunmanız oldukça önemlidir. Aynı zamanda vize başvuru formunda yer alan bilgiler ile verdiğiniz evraklar arasında uyum olmalıdır. Aksi takdirde başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Marina Vize olarak Fildişi Sahili vizenizin işlemleri ile ilgili profesyonel ekibimiz ile yanınızdayız. Başvurularınızın reddedilmesi durumunda ödediğiniz konsolosluk harçlarını geri alamaz ve bir sonraki başvurularınızda olumsuz durumlar yaşayabilirsiniz.

Fildişi Sahili Turistik Vize Kaç Günde Çıkar?

Fildişi Sahili turistik vize danışmanlığı yapan acentemiz ile çalışarak vize sürecinizi rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Fildişi Sahili turistik vize başvuru sonuçlanma süreci yaklaşık 7 iş günü sürebilmektedir. Fildişi Sahili turistik vize gerekli evraklar şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Pasaport
  1. Fildişi Sahili vizesinin yapıştırılabilmesi için en az iki adet boş sayfası bulunmalıdır.
  2. Yırtık, yıpranmış ve 10 yıldan eski olmaması gerekmektedir.
  3. Fildişi Sahili seyahatinizin bitiş tarihinden itibaren en az altı ay geçerli olmalıdır.
 • 1 adet fotoğraf
  1. Fotoğrafın arka fonunun rengi beyaz olmalıdır.
  2. Rötuşsuz ve Altı aydan eski olmamalıdır.
 • Vize Başvuru Formu
  1. Marina Vize tarafından doğru bir şekilde doldurulacaktır.
  2. Vize başvuru formu başvuru sahibi tarafından imzalanmalıdır.
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Fildişi Sahili seyahati ile ilgili uçak ve otel rezervasyonları
  1. Marina Vize tarafından hazırlanacaktır.
 • Pasaportun kimlik bilgilerini içeren sayfasının fotokopisi
 • Banka Hesap Cüzdanı
 • Sarı Humma Aşı Kartı
 • Çalışan kişiler için SGK işe giriş belgesi
 • İşyeri sahipleri için şirket evrakları

Başvurularınızı 15 gün öncesinden yapmanız seyahatinizin aksamaması açısından oldukça önemlidir.

4.90 / 5 (448 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.