Fildişi Sahili Vizenizi Hemen Alabilirsiniz

Gezi amaçlı dünyanın pek çok yerini görmek tanımak isteriz. Bu bizim dünyayı ve hayatı tanıma noktasındaki en normal istek ve ihtiyaçlarımızdan bir tanesidir. Farklı yerler farklı insan ve bu insanların farklı yaşamları bizlere yeni kültürleri tanıma olanağı sunar. Böylece dünya üzerinde hiçbir kitapta okuyamayacağımız bilgileri gezip öğrenerek keşfetme imkanı buluruz. Fildişi Sahili vizesi almak için Marina Vize Başvuru Merkezimize başvuru yaparak sizlere profesyonel olarak hizmet vermemizi talep edebilirsiniz. Uzman kadromuzla hem ekonomik olarak hemde en kısa süre içerisinde talebinizi karşılayacağımızı bilmenizi isteriz. Fildişi Sahili vize işlemleri için hazırlamanız gereken evrakları konsolosluk aracılığı ile talep ederek bu evrakları merkezimizle birlikte kolay ve kısa bir süre içerisinde tamamlayıp vizenizi alabilir ve bu güzel tatil seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fildişi Sahili Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Tatil ve tur şirketleri aracılığıyla yurt içi ve yurt dışında gezip görme imkanınız olabilecek pek çok yeri tercih edebilirsiniz. Özellikle tur şirketleri ile bir tatil veya gezi ayarladığınızda Marina Vize Başvuru Merkezi olarak işlemlerinizi en kolay ve hızlı şekilde tamamlayıp sizlere gezilerinizde keyif almanız için yardımcı oluyoruz. Fildişi Sahili vize başvurusu için merkezimize gelerek gerekli evraklarla müracaat ettikten kısa bir süre sonra işleminizi tamamlıyoruz.  Bu süreler noktasında şöyle bilgi verelim eğer normal vize yaptıracaksanız 7 iş günü içerisinde işleminiz tamamlanacaktır. Ancak acil bir durumunuz var ve daha kısa sürede vize yapılmasını istiyorsanız bu durumda ise ekspress vize ile 2 iş günü içerisinde işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Fildişi Sahili Vizesi Ücreti Ne Kadar?

Güzel bir tur şirketi ile dünya üzerinde gezilip görülecek yerlere göz atıyorsanız, gitmek istediğiniz yer yurt dışı ise Marina Vize Başvuru Merkezi olarak vize işlemlerinizi hallediyoruz. Gitmeyi düşündüğünüz yer Fildişi Sahilleri ise güzel bir rehber eşliğinde bu ülkenin kültürel ve tarihi dokularını gezebilir aynı zamanda doğasının yapısını görme ve inceleme fırsatı bulursunuz. Turistik ziyaretinizde Fildişi Sahili vize ücreti normal vize yaptırmak isterseniz 140 Euro, ancak daha hızlı bir şekilde vize yaptırmak isterseniz ekspress olarak 170 Euro ücret karşılığında işleminizi profesyonel olarak yapmaktayız.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

 

T.C. Abidjan Büyükelçiliği

Adres: Ambassade de Turquie; Boulevard Lagunaire Charles de Gaulle Immeuble N’Zarama 3ème étage Plateau 01 BP 5137 Abidjan 01

Telefon: +225 20 25 51 10

4.90 / 5 (448 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.