Fransa Tır Şoförü Vizenizi Hemen Alabilirsiniz

Nakliye işiyle uğraşan nakliyat şirketleri ülkemizden pek çok ülkeye tırlarla ürün taşımaktadırlar. Aynı şekilde yurt dışındaki ürünleri ülkemize taşıyarak ithalat ve ihracat konusunda lojistik destek sağlamaktadır. Yurt dışına çıkan tır şoförleri için vize gerekmektedir. Fransa vizesi almak için bazı evrakları toplamanız gerekmektedir. Marina Vize Başvuru Merkezi olarak vize konusunda size her türlü desteği özenle sağlamaktayız. Fransa vize işlemleri için konsoloslukla görüşerek hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenebilirsiniz. İşlem konusunda konsolosluklar yeni bir evrak istemesi durumunda sorun yaşamamanız için güncel evrakları bu şekilde takip edebilirsiniz.

Fransa Tır Şoförü Vizesi için Gerekli Evraklar

Tır şoförleri için Fransa’ya yük taşımak için belirli süreler içerisinde gidebilmek için gerekli olan vizeyi alabilmeniz için gerekli evraklar vardır. Marina Vize Başvuru Merkezi olarak vize konusunda sizlere yardımcı olabilmemiz için bu evrakları tamamlayarak müracaat etmeniz gerekmektedir. Evrakları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Pasaportunuz eğer son 10 yıl içerisinde çıkarmışsanız ve güncel bilgileriniz yer alıyorsa getirmeniz gerekiyor.
  • Fransa vize başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Bu belge Schengen standartlarında bir belgedir seyahati gerçekleştirecek olan şoför tarafından ıslak imza ile imzalanması gerekmektedir.
  • Nakliye şirketinin imza ve kaşesinin bulunduğu Fransa vize talep dilekçesi gerekmektedir. Bu dilekçede hangi tarih ve hangi amaç ile seyahat edildiğine dair bilgiler yer almaktadır.
  • 2 adet biyometrik vesikalık fotoğraf gerekli evrakların arasına eklenmelidir.
  • Şirket adına seyahati yapacak tır şoförüne ait sürücü belgesi ve yine aynı sürücünün C2 belgesini müracaat esnasında evraklar arasında bulundurması gereklidir.
  • Uluslararası Nakliyeciler Derneği tarafından verilen teminat yazısı eklenmeli.
  • Tır şoförüne ait SGK kayıt belgesi yine evraklar arasında bulunmalı.
  • Nakliye şirketine ait Ticaret Odası Kayıt belgesi ve nakliye hizmeti sunduğu Fransa’daki şirketten gelecek olan davetiye belgeleri vize işlemleri esnasında hazırlanması gereken belgelerdir.

Fransa Tır Şoförü Vizesi Kaç Günde Çıkar?

qNakliye amaçlı alınan tır şoförü vizesi için 10 iş günü süreceğinden bu süreyi göz önüne alarak müracaat etmeniz gerekmektedir. Marina Vize Başvuru Merkezi olarak en iyi hizmeti en kısa süre içerinde sizlere sunmaktayız.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

T.C. Abidjan Büyükelçiliği

Adres:Paris Cad., No:70 , Kavaklıdere / ANKARA

Telefon: 312 455 45 45

T.C. Paris Büyükelçiliği

Adres: 44 rue de Sèvres 92100 Boulogne-Billancourt/Fransa

Telefon: +33 6 15 30 15 57

4.8 / 5 (173 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.