Fransa Turistik Vize Ücreti Ne Kadar?

Fransa turistik vize almak isteyenlerin ilk merak ettikleri konular arasında vize ücreti ilk sırada yer alıyor. Dünya genelinde yurt dışı seyahatlerinden önce detaylı bütçe planlaması yapmadan yola çıkılmamalıdır. Detaylı bütçe planlaması yapılmadan çıkılan seyahatlerde beklenmedik problemler ortaya çıkabilmektedir. Turizm alanında görev alan uzmanlar tarafından seyahat planlamasında zorunlu giderlerin yer aldığına dikkat çekiliyor. Vize ücreti de zorunlu giderler arasında yer aldığı biliniyor. 

Fransa'ya gerçekleştirilecek olan turistik seyahat öncesinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından Fransa için vize alınmalıdır. Gerekli belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve doğru bilgilerle sunulması vize süreci için büyük bir önem taşıyor. Bu noktada hizmet alınan vize danışmanlık şirketinin önemi ortaya çıkmaktadır. Deneyim sahibi ve profesyonelliği benimsemiş bir şirket evrak hazırlığı aşamasında titiz bir şekilde çalışmaktadır. 

Fransa Turistik Vize Kaç Günde Çıkar ve Ücreti Nedir?

Marina Vize Başvuru Merkezi tarafından internet sitesinde verilen bilgiye göre Fransa için turistik vize ücreti 150 Euro olarak belirtiliyor. Bu ücretin içerisinde vize danışmanlık hizmet bedeli de yer alıyor. Bu sayede kişilerin ekstra bir ödeme yapmasına gerek kalmıyor. İstisnai durumlar meydana gelebilse de turistik vize başvuruları 5 iş günü içerisinde tamamlanabilmektedir. 

Turistik vize haricinde farklı seyahat amaçlarına uygun olarak da vize alınabilmektedir. Detaylı bilgi ve vize başvurusu için aşağıdaki bilgiler üzerinden iletişime geçilebilmektedir. 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (420 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.