Fransa Vizesi Ücretleri 2020

Fransa vizesi ücretlerinin en güncel detaylarını yazımızda bulabilirsiniz. Ülkelerin vize ücretlerinin belirlenmesinde konsolosluk kararları esastır. Bu sebepten dolayı da Türkiye’ye ve vize danışmanlık merkezlerinin elinde olmayan bir şekilde ücretler de sıklıkla farklılıklar meydana gelebiliyor. Bu yazımızda 2020 Mayıs itibariyle geçerli olan Fransa vize ücretlerini bulabilirsiniz. Zaman içerisinde değişiklikler meydana gelebileceği için en güncel bilgi için Marina Vize iletişim numaraları üzerinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Fransa için vize alınmadan önce vize amacının belirlenmesi gerekiyor. Fransa tarafından Türk vatandaşlarına 4 farklı kategoride vize verilebiliyor. Bu kategoriler turistik, özel ziyaret, ticari ve öğrenci olarak karşımıza çıkıyor. Vize sürecinde bir aksaklık yaşanmaması için öncelikle ziyaret amacının belirlenmesi gerekmektedir.

Fransa Vize Ücretleri

Fransa vize başvurularında talep edilen ücret detayları aşağıda yer almaktadır.

  • Fransa turistik vizesi tek girişli 150 Euro
  • Fransa özel ziyaret vizesi tek girişli 150 Euro
  • Fransa ticari vizesi çok girişli 150 Euro
  • Fransa öğrenci vizesi çok girişli 190 Euro

Görüldüğü üzere vizelerin arasında giriş sayılarında ve ücretlerinde farklılık bulunmaktadır. Yukarıda belirtilen listede yer alan ücretlerin içerisinde Marina Vize Başvuru Merkezi danışmanlık hizmeti ücreti de yer almaktadır. Belirtilen ücret haricinde herhangi bir ödeme talebinde bulunulmamaktadır. Yazının başında da belirttiğimiz üzere ücretlerde değişiklik meydana gelebileceğinden dolayı en güncel bilgi için iletişme geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (183 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.