Gabon Özel Ziyaret Vizesi için Başvurularınızı Alıyoruz

Gabon, Orta Afrika ülkeleri arasında yer alan ve Afrika ülkeleri içerisinde ziyaret oranı yüksek olan, vize alınmak istenen ülkeler içerisinden karşımıza çıkmaktadır. Gabon’da yaşayan aileleriniz ve arkadaşlarınız için kolay yoldan vize alarak ülkeye giriş yapabilirsiniz. Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere Gabon Özel Ziyaret Vizesi için başvurularınızı almaktayız. Aldığımız başvurular sonucunda hemen işlemlerimizi gerçekleştirerek bir an önce ülkeye giriş yapmanız için elimizden geleni yapmaktayız. Gabon Vizesi başvurularınız için bizlere ulaşarak hemen işlemlere başlayabilirsiniz. Gabon Vize başvurusu için bizi tercih etmeniz halinde hem hızlı, hem de ekonomik şekilde vizelerinizi çıkartmaktayız.

Gabon Özel Ziyaret Vizesi için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Gabon Vizesi nasıl alınır?diye soran çok fazla takipçimiz var. Bu yüzden sizlere Gabon Özel Ziyaret Vizesi için gerekli evrakları aşağıda sıraladık. Bu evrakları hazırlayarak hemen vize başvurunuzu yapabilirsiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz aile üyelerinizle hasret giderebilirsiniz.

  • Geçerlilik süresi dolmamış pasaporta ihtiyacınız bulunuyor. Bu pasaportunuzun süresinin 6 aylık zaman dilimi içerisinde devam ediyor olması gerekmektedir.
  • 2 adet fotoğrafınızı güncel bir şekilde hazırlamanız lazım. Fotoğraflarda her ülkede olduğu gibi arka fona dikkat edilmektedir. Gabon Özel Ziyaret Vizesi için fotoğrafların arka fonunun beyaz renkte tercih edilmesi önem arz etmektedir.
  • Gabon Vize başvurusu için sizlere verilen formu imzalayarak doldurmanız gerekiyor. Gabon elektronik imza kabul etmemektedir. Bu yüzden ıslak imza atmaya özen göstermelisiniz.
  • Sarı Humma aşınızı yaptırarak uluslararası aşı kartınıza aşınızın yaptırıldığı zamanı işletmeniz gerekmektedir.
  • Ailenizden gelen ve Gabon’dan gönderilen sizlerin ülkeye giriş yapabilmeniz için bir davetiyeye ihtiyaç duymaktasınız.
  • Orada kalacağınız yere dair adres bilgilerini, eğer otelde kalmayı tercih edecekseniz; kalacağınız otelde yaptırdığınız rezervasyon bilgilerinizi paylaşmanız gerekiyor. Ayrıca ülkeye gitmek için kullanacağınız uçağa ait rezervasyon işlemlerinizi de tamamlamalısınız.

Gabon Özel Ziyaret Vizesi için Ödenmesi Gereken Ücret Nedir?

Gabon Vize işlemleri için gereken evrakları hazırladıktan sonra ödemeniz gereken bir harç ücreti bulunmaktadır. Bu harç ücreti ise; ortalama 180 Euro ile 230 Euro arasında değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla Gabon Vizesi ücreti ödendikten sonra işlemler tamamlanmış olacaktır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

Gabon Ankara Büyükelçiliği

Adres:Kuleli Sokak No:8/1 G.O.Paşa Ankara

Telefon: (+90) 312 447 00 20

T.C. Gabon Büyükelçiliği

Adres: 1er Arrondissement, 1.191 TA No:306, Gué-Gué, BP: 23802 Libreville/GABON

Telefon: +241 11 73 00 38

4.90 / 5 (448 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.