Gabon Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Bilindiği üzere Gabon’a seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarından vize talep ediliyor. Gabon tarafından Türk vatandaşlarına 1 aylık turistik ve ticari, 3 aylık turistik ve ticari vize seçenekleri sunuluyor. Gabon vize başvurusu için bizzat konsolosluğa gidip başvurmanıza gerek kalmadan oldukça kısa süre içerisinde vizenizi alabilirsiniz. Bunun için Gabon Konsolosluğu tarafından yetkilendirilen Marina Vize danışmanlık merkezi sizlere yardımcı olacaktır. Alanında uzman danışmanlar tarafından süreç yönetilmekte ve stres yaşanmadan vize süreci netice kazanmaktadır.

Vize sürecinin pürüzsüz bir şekilde tamamlanması noktasında evraklar büyük bir önem taşıyor. Gabon’un talep ettiği belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlamalı ve danışman şirket aracılığıyla sunmalısınız. Hazırlanan evraklar danışmanlar tarafından detaylı bir şekilde kontrol edilmekte ve eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra gönderilmektedir. Bu sayede evrak noktasında problem yaşanma ihtimali tamamen ortadan kaldırılıyor.

Başlıca Gabon Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Türk vatandaşlarının Gabon Vizesi için hazırlaması gereken evraklar şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Detaylarda belirtilen kriterleri sağlayan pasaport.
  • 2 adet biyometrik fotoğraf.
  • Kimlik bilgileri ve kimlik fotokopisi.
  • Gabon vize başvuru formu.
  • Ulaşım bilgileri.
  • Kalınacak adres bilgileri.

Yukarıda yer Gabon vize başvuru formunun doldurulması konusu büyük bir önem taşımaktadır. Bu formun doldurulması konusunda Marina Vize Başvuru Merkezi  danışmanları tarafından yardım edilecektir. Ayrıca belirtilen belgelerin sahip olması gereken detaylar bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı istenen belgelerin güncel hali için internet sitesinde yer alan listenin kontrol edilmesi tavsiye ediliyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.90 / 5 (448 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.